Lato

Pościele wełniane korzystnie wpływają na zdrowie - łagodzą objawy reumatyzmu. Jaką Ty masz opinię o tym rodzaju pościeli? Pościele Welmax - spostrzeżenia i opinie.

Moderator: mich-na

Lato

Postautor: Nomada » śr cze 25, 2014 9:22 am

Czy śpicie w wełnianej pościeli welmax także latem? Nie jest za ciepło? Moi dziadkowie śpią tez w okresie letnim, ale starszym ludziom może być zimniej więc staram się zebrać opinie od młodszych osób.
Nomada

Re: Lato

Postautor: mieczija » śr cze 25, 2014 4:30 pm

Bardziej od wełny na letnie czasy nadaje się satyna - widzę, że Welmax ma w swojej ofercie bardzo fajne komplety. Co do starszych osób to co do ich zwyczajów się nie dziwię - moim rodzicom także zawsze zimno i nawet latem siedzą pod pierzynami:)
mieczija

Postautor: Gosposia » śr cze 25, 2014 8:18 pm

Polecam satynę na okres wiosenno- letni.Ale w zasadzie to w czasie upałów często żadna pościel niepotrzebna i starcza prześcieradło :)
Gosposia

Postautor: Nomada » śr lip 02, 2014 10:26 am

Też wydaje mi się, że na lato lepsza jest dla większości satynowa pościel, chociaż ja np zawsze mam zimne dłonie i stopy i lubię się opatulić na noc więc wełniana też byłaby dla mnie ok. :) Moi dziadkowie też mają wełnianą pościel i tez śpią w niej nawet latem.
Nomada

Postautor: Gosposia » pn lip 07, 2014 2:36 pm

Satyna wydaje się bardziej uniwersalna bo jest jakby dwustronna. Czyli teoretycznie można spać od jednej lub od drugiej strony.
Gosposia

Postautor: Nomada » pn maja 11, 2015 11:10 am

Tak, dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że te komplety satynowe są dwustronne- z jednej wełniane z drugiej satynowe :) Także już się nie waham i niebawem zamawiam, tylko jeszcze muszę wybrać wzór/ kolor- podobno jakieś nowe się pojawiły, poza tymi, które są na stronie dostępne. Muszę tam zadzwonić do welmaxu, albo napisać, może mi prześlą jakiś katalog.
Nomada

Postautor: Koper » pn maja 11, 2015 11:14 am

Nomada pisze:Tak, dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że te komplety satynowe są dwustronne- z jednej wełniane z drugiej satynowe :) Także już się nie waham i niebawem zamawiam, tylko jeszcze muszę wybrać wzór/ kolor- podobno jakieś nowe się pojawiły, poza tymi, które są na stronie dostępne. Muszę tam zadzwonić do welmaxu, albo napisać, może mi prześlą jakiś katalog.

O super, jak dostaniesz jakiś katalog to podeślij mi, chętnie pooglądam. Chyba, że się na pokaz załapię, bo w tym tygodniu znajoma ma iść chyba i ma 2 wejściówki. Z resztą nawet jak pójdę to podeślij jak dostaniesz. :) No i też uważam, że taki komplet satynowo wełniany to najlepsza opcja- uniwersalna ;)
Koper

Postautor: karolka » pt kwie 14, 2017 4:57 pm

Ja jestem zmarźlakiem, w nocy często się mocno przykrywam więc i latem mogę spać w pościeli wełnianej :) Może nie w upalne noce, ale takie lato jak u nas, temperatura nieco powyżej 20 stopni to dla mnie akurat żeby spać w wełnie :D
karolka

Wróć do Pościele wełniane