Czy satyna Welmax nadaje się dla alergika?

Pościele satynowe Welmax
Satyna to materiał niezwykle przyjemny w dotyku. Doskonale sprawdza się latem, gdy potrzebujemy chłodniejszej pościeli. Co o niej myślisz? Pościele Welmax - spostrzeżenia i opinie.

Moderator: mich-na

Czy satyna Welmax nadaje się dla alergika?

Postautor: mieczija » pn cze 23, 2014 4:56 pm

Nie mogę się doszukać, czy kołdra satynowa od Welmax -a nadaje się dla alergika? Czekam na opinie.
mieczija

Re: Czy satyna Welmax nadaje się dla alergika?

Postautor: Nomada » pn lip 07, 2014 11:42 am

Też właśnie szukam informacji, zaglądam tu i cisza...Ogólnie czytałam, że wszystkie pościele Welmax są odpowiednie dla alergików, ale fajnie gdyby się wypowiedział ktoś kto ma pewność.
Nomada

Postautor: Koper » pn maja 11, 2015 11:18 am

Poznałam firmę welmax jakiś czas temu i z tego co się orientuję, ich misją jest dbanie o z drowie klienta. Wszystkie produkty- garnki np, które są antyseptyczne, odkurzacze oczyszczające i nawilżające powietrze, olejki do tych odkurzaczy- antyalegriczne, wełniane pościele też odpowiednie dla alergików to analogicznie satyna też. Nie zaryzykowaliby jednym produktem odbiegającym od reszty. Zawsze można do nich napisać dla świętego spokoju- szybko odpisują ;)
Ostatnio zmieniony śr mar 09, 2016 1:46 pm przez Koper, łącznie zmieniany 1 raz
Koper

Postautor: Nomada » pn maja 11, 2015 11:27 am

Koper pisze:Poznałem firmę welmax jakiś czas temu i z tego co się orientuję, ich misją jest dbanie o z drowie klienta. Wszystkie produkty- garnki np, które są antyseptyczne, odkurzacze oczyszczające i nawilżające powietrze, olejki do tych odkurzaczy- antyalegriczne, wełniane pościele też odpowiednie dla alergików to analogicznie satyna też. Nie zaryzykowaliby jednym produktem odbiegającym od reszty. Zawsze można do nich napisać dla świętego spokoju- szybko odpisują ;)

No tak, masz rację- czasem sobie myślę, że może właściciel welmaxu ma problemy alergiczne i wie jakie to trudne dostosować wszystko, żeby mieć komfortowe życie, bez duszności itp. :P Tak często bywa, że ludzie wpadają na dobre pomysły, bo sami na sobie przekonali się z czym jest problem/ czego trzeba. ja już chyba gdzieś znalazłam informację o tej satynie, że jest "bezpieczna". :)
Nomada

Postautor: Koper » czw wrz 29, 2016 11:50 am

Generalnie wszystkie produkty welmaxu uwzględniają przede wszystkim wysoką wrażliwość na różne tworzywa no i właśnie tę nieszczęsną alergię, także pościel satynowa też pod tym kątem jest projektowana.
Koper

Postautor: Kamyk267 » pt wrz 30, 2016 10:41 am

Zwłaszcza, że z jednej strony jest wełna antyalergiczna, to z drugiej nie mogłaby być raczej satyna o innych właściwościach bo byłoby to bez sensu.
Kamyk267

Postautor: karolka » czw sty 26, 2017 12:15 pm

Kamyk267 pisze:Zwłaszcza, że z jednej strony jest wełna antyalergiczna, to z drugiej nie mogłaby być raczej satyna o innych właściwościach bo byłoby to bez sensu.

Słuszna uwaga :)
Z resztą nie słyszałam nigdy, żeby jakakolwiek satyna uczulała. Może się nie znam, ale myślę, że to bezpieczny materiał o ile nie jest chińską podróbką. No a tu nie jest ;)
karolka

Wróć do Pościele satynowe