Cirrus Welmax

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Cirrus Welmax

Postautor: Koper » śr wrz 20, 2017 8:53 am

Widzieliście to urządzenie w sklepie welmaxu? Co o nim sądzicie? Przydatne?
Koper

Re: Cirrus Welmax

Postautor: karolka » śr wrz 20, 2017 9:00 am

Nie widzę w sklepie. A co to takiego? Może wrzuć jakiegoś linka jest jest lub skopiuj tu opis tego urzrądzenia.
karolka

Postautor: Koper » śr wrz 20, 2017 9:02 am

http://cirrus-24.pl/ tu są informacje. To jest taki nowoczesny oczyszczacz- jonizator powietrza. Eliminuje grzyby, pleśń, bakterie, dym papierosowy, smog itp. Moim zdaniem dość przydatne urządzenie.
Koper

Postautor: Nomada » śr wrz 20, 2017 9:04 am

Patrząc na to co się dzieje w przyrodzie i czym oddychamy to pewnie niedługo będzie nie tylko przydatny a niezbędny. Poczytam w wolnej chwili. Teraz tylko spojrzałam i bardzo fajnie wygląda. Nowoczesny, przyjemny design.
Nomada

Postautor: werojaw » czw wrz 21, 2017 9:20 am

Jeśli działa tak jak piszą to przydatny wynalazek. W wielu mieszkaniach jest wilgoć i pleśń, nawet na nowych osiedlach. Pomijając inne smogi, dymy itp, ale wdychać grzyba to chyba bardzo niezdrowo. Jako dziecko, spędzałam wakacje na wsi u babci i u niej była straszna wilgoć i bardzo często miałam zapalenie płuc i oskrzeli. Jeśli ktoś ma podobny problem w mieszkaniu, a łatwo to wyczuć, to taki cirrus by się przydał.
werojaw

Postautor: Nomada » czw wrz 21, 2017 9:25 am

To prawda. Pleśń w domu to coś strasznego i wszystko przesiąka zapachem, pościel, ubrania i niestety to się wdycha :/ Wszystkie te pochłaniacze wilgoci itp są mało skuteczne. Jak czytam o tym cirrusie welmaxu to brzmi jakoś profesjonalnie. Chciałabym przetestować na pewno.
Nomada

Postautor: karolka » pt wrz 22, 2017 9:02 am

Jak mieszkałam w bardzo niefajnym akademiku zapleśniałym to też często chorowałam więc coś w tym jest.
Przykre, że nawet jak nowe osiedla budują, a po czasie wychodzi grzyb...Chyba rzeczywiście niedługo takie urządzenia będą niezbędne.
W ogóle bardzo ładny wizualnie jest ten cirrus. Takie urządzenie z kosmosu :P
karolka

Postautor: Nomada » pn wrz 25, 2017 8:55 am

Kiedyś takie sprzęty "montowali" chyba tylko w szpitalach, klinikach, w których musi być sterylnie, ale problem jest tak duży, że takie oczyszczacze powietrza będą niebawem czymś powszednim żebyśmy chociaż we własnych domach mogli oddychać czystym powietrzem. Bardzo mi się podoba ten Cirrus.
Nomada

Postautor: Kamyk267 » wt wrz 26, 2017 8:39 am

No niestety, jeszcze niedawno byśmy się dziwili na taki wynalazek, a teraz wydaje się być dobrym pomysłem. Sam chętnie bym to wypróbował w swoim domu jako alergik. Albo na jakimś pokazie najpierw.
Kamyk267

Postautor: karolka » pt paź 06, 2017 9:05 am

Też chętnie bym przetestowała. Ja mam reakcje alergiczne szczególnie po sprzątaniu jakimiś "ostrymi" detergentami. Kicham, prycham, łzawię. Ciekawe czy by ten cirrus zneutralizował działanie takiej chemii.
karolka

Następna

Wróć do Sklep Welmax