Żywność ekologiczna- gdzie kupujecie?

Naczynia Welmax zostały wykonane ze stali szlachetnej Inox. Miałeś/miałaś przyjemność w nich gotować? Napisz swoją opinię.

Moderator: mich-na

Żywność ekologiczna- gdzie kupujecie?

Postautor: karolka » pn lip 24, 2017 11:03 am

Tak jak wyżej. Garnki welmaxu skłaniają do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze. Zastanawiam się gdzie kupujecie zdrową żywność. Macie jakieś punkty w miejscach swojego zamieszkania, czy kupujecie internetowo np?
karolka

Re: Żywność ekologiczna- gdzie kupujecie?

Postautor: werojaw » pn lip 24, 2017 11:07 am

Ja mam jeden taki malutki sklep z bio żywnością blisko domu. Jak jest zamknięty, bo urlop itp to nie mam problemu żeby przez internet zamawiać, to bardzo wygodne. Plus jakieś lokalne ryneczki, targi zdrowej żywności.
werojaw

Postautor: Nomada » pn lip 24, 2017 11:10 am

Warzywa kupuję na rynku u siebie, albo w małych warzywniakach, nie w marketach raczej. A inne bio produkty w sklepach online zamawiam, bo jest duży wybór i łatwo wszystko można odszukać, nie trzeba łazić po sklepach. Mam taki ulubiony sklep internetowy ze zdrową żywnością Tobio https://www.tobio.pl/
Nomada

Postautor: werojaw » pn lip 24, 2017 11:12 am

Nomada pisze:Warzywa kupuję na rynku u siebie, albo w małych warzywniakach, nie w marketach raczej. A inne bio produkty w sklepach online zamawiam, bo jest duży wybór i łatwo wszystko można odszukać, nie trzeba łazić po sklepach. Mam taki ulubiony sklep internetowy ze zdrową żywnością Tobio https://www.tobio.pl/

Znam ten sklep, bo bloga prowadzą i dużo ciekawostek na temat różnych produktów można wyczytać. Czytam regularnie :) I fakt, mają duży wybór produktów.
werojaw

Postautor: karolka » pn lip 24, 2017 11:15 am

Tak po cichu liczyłam, że coś polecicie :P Na tego bloga tobio też kiedyś trafiłam jak szukałam prostych, zdrowych przepisów. O samym sklepie też czytam teraz dobre opinie więc może się skuszę na jakieś internetowe zakupy na wyjazd wakacyjny :)
karolka

Wróć do Naczynia i garnki Welmax