Pranie pościeli wełnianej

Pościele wełniane korzystnie wpływają na zdrowie - łagodzą objawy reumatyzmu. Jaką Ty masz opinię o tym rodzaju pościeli? Pościele Welmax - spostrzeżenia i opinie.

Moderator: mich-na

Pranie pościeli wełnianej

Postautor: Nomada » pt lip 11, 2014 10:28 am

Czy ktoś wie w jakiej temperaturze pierze się pościel wełnianą?
Nomada

Re: Pranie pościeli wełnianej

Postautor: Gosposia » pt lip 11, 2014 3:16 pm

Dobre pytanie..Też szukałam i znalazłam tylko temat na forum gazeta. Było napisane, że ręcznie w max 30 stopniach. No i nie suszyć na cienkiej lince i słońcu. Pozwolić ocieknąć. Ale to pewnie zależy od firmy.Nie wiem jak w przypadku Welmax.
Gosposia

Postautor: karolka » pn wrz 22, 2014 10:28 am

Ja ostatnio czytałam na temat odkurzacza welmax i widzę tam funkcję- pranie pościeli wełnianej. W pralce bym się bała, a ręcznie to pewnie długo będzie schła, więc, albo oddać do pralni, albo takim urządzeniem. Oczywiście nie warto kupować dla samej pościeli, ale ma milion innych zastosowań. Wrzucam linka, może będziecie zainteresowane:http://www.turbopowercleaner.pl/zastosowanie
karolka

Postautor: Nomada » czw cze 11, 2015 8:47 am

No pranie takim odkurzaczem wydaje się być bezpieczne i wygodne. Też o tym czytałam no i oczywiście wiadomo, że taki sprzęt można wykorzystać na milion sposobów- nie tylko do prania. Wiem, że turbo power cleaner ma taką funkcję, ciekawe czy ten drugi elektra easy plus też pierze?
Nomada

Postautor: karolka » czw cze 11, 2015 8:50 am

W opisie Elektra Easy Plus jest informacja, że urządzenie ma funkcję prania, ale nie wiem czy wełny- trzeba by zapytać. Turbo Power Cleaner na pewno nadaje się do prania wełnianej pościeli.
karolka

Postautor: Nomada » pn lut 06, 2017 11:21 am

W zasadzie oddanie pościeli do pralni to też nie problem i nie jest to duży wydatek. U mnie to ok 20 zł jak pytałam w najbliższej pralni.
Nomada

Wróć do Pościele wełniane