Ulubiona forma wysiłku fizycznego

Moderator: mich-na

Ulubiona forma wysiłku fizycznego

Postautor: Gosposia » czw lip 10, 2014 1:27 pm

Jaki sport, rodzaj wysiłku preferujecie? Co lubicie sami robić a co tylko oglądać?
Dla mnie, w dzieciństwie całym życiem była koszykówka. Potem zaczął się fitness i fascynacja siłownią a od kilku lat długie biegi. Jeszcze wcześniej był taniec towarzyski i przeszło 2 lata tenisa ziemnego ale byłam raczej zmuszana przez rodziców.
Nigdy nie ciągnęło mnie do trenowania siatkówki, piłki nożnej oraz pływania. Na rowerze umiem ale generalnie boję się jeździć nim dłużej. Moja mała fascynacja to rugby;)
Gosposia

Re: Ulubiona forma wysiłku fizycznego

Postautor: Nomada » pt lip 11, 2014 9:34 am

Ja uwielbiam pływać to mnie uspokaja- ogólnie wszystkie formy aktywności w wodzie- np kajaki. Teraz rozważam kitesurfing :)
Nomada

Postautor: Gosposia » pt lip 11, 2014 3:13 pm

Widziałam takie ogłoszenie w którym pisali, że szukają instruktorów tego sportu do przyuczenia i prowadzenia potem ludzi. Czyli nie dość, że można się samemu nauczyć to jeszcze zarabiać ucząc innych. To było chyba nawet z kwaterą. Zastanawiałam się czy się nie skusić ;)
Gosposia

Postautor: karolka » wt mar 07, 2017 11:24 am

Ale jakie ogłoszenie?

Ja też uwielbiam pływać i ostatnio jeżdżę na rolkach :) Kitesurfing mnie fascynuje, ale trochę boję się spróbować, chociaż może w tym roku przezwyciężę strach :)
Poza tym codziennie ćwiczę w domu z piłką :P
karolka

Postautor: Kamyk267 » wt mar 07, 2017 11:28 am

Szachy :P
Żartuję :D
Uwielbiam długie trasy rowerem, też w ekstremalnych warunkach w lasach, pagórkach itp.
Poza tym biegi i pływanie. Dlatego trenuję triathlon :)
Kamyk267

Postautor: Koper » pn kwie 10, 2017 2:51 pm

Cwiczenia na trampolinach! Polecam! :D Super zabawa, a można naprawdę się zmachać, mieć zakwasy i przy regularnych ćwiczeniach mieć pięknie wyrzeźbione ciało :)
Koper

Postautor: werojaw » pn kwie 10, 2017 2:53 pm

Koper pisze:Cwiczenia na trampolinach! Polecam! :D Super zabawa, a można naprawdę się zmachać, mieć zakwasy i przy regularnych ćwiczeniach mieć pięknie wyrzeźbione ciało :)

Tak, zgadzam się, to jest super sprawa i też ćwiczenia w tych butach sprężynowych - nie wiem jak one się profesjonalnie nazywają, ale coraz częściej są takie opcje na zajęciach fitness :)
werojaw

Postautor: Nomada » wt kwie 11, 2017 11:33 am

werojaw pisze:
Koper pisze:Cwiczenia na trampolinach! Polecam! :D Super zabawa, a można naprawdę się zmachać, mieć zakwasy i przy regularnych ćwiczeniach mieć pięknie wyrzeźbione ciało :)

Tak, zgadzam się, to jest super sprawa i też ćwiczenia w tych butach sprężynowych - nie wiem jak one się profesjonalnie nazywają, ale coraz częściej są takie opcje na zajęciach fitness :)

Musze spróbować. Niedawno widziałam taki filmik jak dziewczyny właśnie skaczą sobie i ćwiczą. Wygląda to naprawdę zachęcająco i jakoś tak bezwysiłkowo :)
Nomada

Postautor: Kamyk267 » śr kwie 12, 2017 11:12 am

Bezwysiłkowe to na pewno nie jest, ale fakt, wygląda przyjemnie i dużo osób decyduje się na takie ćwiczenia dla "fanu". Korzyści wychodzą później...i zakwasy :P
Kamyk267

Wróć do Fitness / Sport