Czy warto kupić Multiwar?

Naczynia Welmax zostały wykonane ze stali szlachetnej Inox. Miałeś/miałaś przyjemność w nich gotować? Napisz swoją opinię.

Moderator: mich-na

Czy warto kupić Multiwar?

Postautor: mieczija » pn cze 23, 2014 4:36 pm

Witajcie, mam pytanko odnośnie Multiwara Duo. Przyznam się szczerze, że nie mam do czynienia z kuchnią za dużo, jednak znajomy poleca to urządzenie jako cyt. inwestycję w zdrowie. Pytanie jak w temacie: czy warto teinwestycję poniesc?
mieczija

Re: Czy warto kupić Multiwar?

Postautor: Gosposia » śr cze 25, 2014 8:35 pm

Myślę, że ten Welmax jest fajnym urządzeniem. Najlepiej wychodzą wszystkie potrawy z tzw. jednego garnka, jednej miski czyli bigosy, gulasze. To co normalnie w kilka godzin sprzęt robi w max 20 minut.
Gosposia

Postautor: Nomada » czw mar 26, 2015 3:24 pm

Na zdrowiu się nie oszczędza- kiedyś myślałam, że to takie gadanie, żeby naciągnąć ludzi na zbędne wydatki, ale z wiekiem człowiek się uczy i wiem, że to prawda. Jeśli chodzi o multiwar, to tutaj bardziej nawet niż możliwość zdrowego gotowania, przekonuje mnie czas- bigos kwadrans ;) Ile czasu można zaoszczędzić zamiast stać cały dzień przy garach.
Nomada

Postautor: werojaw » czw mar 26, 2015 3:35 pm

Hmmmm ja widziałam tylko normalny multiwar welmax- o co chodzi z tym duo?
werojaw

Postautor: Nomada » czw mar 26, 2015 3:38 pm

Multiwar duo to są po prostu dwa naczynia- opłaca się bo nie jest to jakaś wielka różnica w cenie i można gotować na dwa gary :) na pewno warto mieć coś takiego w domu.
Nomada

Postautor: Koper » czw mar 26, 2015 3:43 pm

No tak, widzę teraz- wcześniej nie znalazłam jakoś tego podwójnego multiwaru na stronie welmaxu. http://sklep.welmax.pl/multiwar-duo- to jest ten podwójny. Aż się zaczynam poważnie zastanawiać nad zakupem. Dużo jest takich dań, które wymagają stania przy garze cały dzień- szczególnie dania wigilijne- bigosy, kapusta z grochem itp...Albo nawet sam groch, fasole i inne strączkowe ile się gotują, a tu raz dwa i gotowe. Ostatnio nawet zaczęłam kupować w puszkach, żeby nie gotować, ale to chyba niezbyt zdrowe.
Koper

Postautor: werojaw » czw mar 26, 2015 4:02 pm

A no ja widziałam tylko ten http://sklep.welmax.pl/multiwar różnica jest 1100 zł- to nie tak mało. ja bym się zdecydowała chyba na jeden, bo skoro 15 min się gotuje średnio to nie trzeba na dwa gary.
werojaw

Postautor: karolka » czw mar 26, 2015 4:08 pm

No taki multiwar dobra rzecz- szybko i zdrowo...Co do puszkowanych warzyw to lepiej nie :/ Fakt, to się długo cholerstwo gotuje- fasola i ciecierzyca np, którą często używam mimo moczenia całą noc, gotuje się kilka godzin :/ Takie urządzenie to byłoby dla mnie wielkie ułatwienie i oszczędność czasu.
karolka

Postautor: Nomada » czw mar 26, 2015 4:12 pm

Właściwie poza tym multiwarem welmaxu i dobrą patelnią nic innego bym nie potrzebowała w kuchni :D No może jeszcze ten multicooker :P
Nomada

Postautor: karolka » czw mar 26, 2015 4:14 pm

O to własnie chodzi, żeby w kuchni mieć jak najmniej garów. Welmax ma bardzo proste, ale wielofunkcyjne urządzenia i zestawy- taka wymarzona, nowoczesna kuchnia. :)
karolka

Następna

Wróć do Naczynia i garnki Welmax