Prezent

Naczynia Welmax zostały wykonane ze stali szlachetnej Inox. Miałeś/miałaś przyjemność w nich gotować? Napisz swoją opinię.

Moderator: mich-na

Prezent

Postautor: Patison » czw sty 16, 2014 11:11 am

Zbliża się rocznica ślubu moi rodziców, oboje lubią gotować, i myśleliśmy żeby z tej okazji kupić im naczynia Welmax. Może nie cały zestaw od razu, ale 1-2 naczynia. I nie wiem co wybrać. Czy multiwar, czy może patelnię?
Patison

Re: Prezent

Postautor: Toudi » czw sty 16, 2014 3:23 pm

Chyba lepiej dołożyć i kupić zestaw wyjdzie ekonomiczniej, a naprawdę można wykorzystać wtedy pełnię ich możliwości. Garnki są świetnie wykonane i bardzo praktyczne. Gotowanie z nimi to sama przyjemność.
Toudi

Postautor: Patison » ndz sty 19, 2014 1:04 pm

Muszę to przemyśleć, może i masz rację, cały zestaw rzeczywiście byłby rewelacyjnym prezentem. Na pewno będą zachwyceni.
Patison

Postautor: Mati » wt lut 04, 2014 2:22 pm

Na pewno to zależy, jak lubią gotować. Bo jak bardzo to zestaw będzie wymarzony.
Mati

Postautor: Nomada » pn cze 23, 2014 10:03 am

Ja bym wybrała Multiwar tak na wypróbowanie. Z tego co czytam to świetna sprawa. Bigos można w 15 minut ugotować! Jak sobie pomyślę, że ja cały dzień przy garze spędzam to chyba też się skuszę :)
Nomada

Postautor: mieczija » pn cze 23, 2014 5:09 pm

Patison pisze:Zbliża się rocznica ślubu moi rodziców, oboje lubią gotować, i myśleliśmy żeby z tej okazji kupić im naczynia Welmax. Może nie cały zestaw od razu, ale 1-2 naczynia. I nie wiem co wybrać. Czy multiwar, czy może patelnię?

A dlaczego nie elegancką pościel, np. wełnianą? Z tego co piszą na w internetach jest bardzo popularna jako prezent. No i zbliża ludzi:D
mieczija

Postautor: Gosposia » pn cze 23, 2014 7:32 pm

Pościel jest dobra ale autorka pisała, że rodzice lubią akurat gotować. Nie każdego stać od razu na zestaw Welmax i w takim przypadku polecałabym multiwar.To zawsze coś innego, czego w kuchni nie mają.A patelnię lepszą lub gorszą ale każdy posiada.
Gosposia

Postautor: mieczija » wt cze 24, 2014 5:38 pm

Wydaje mi się, że pościel byłaby lepszym giftem, takim po prostu bardziej eleganckim:) Niemniej jednak zgadzam się z opinią, że Multiwar to dobry pomysł - jest to pewna nowość, o której nie każdy wie
mieczija

Postautor: karolka » pn maja 11, 2015 11:32 am

Jak lubią gotować to gary jak najbardziej i myślę, że lepiej kupić zestaw niż pojedyncze, bo po prostu taniej wychodzi. Pojedyncze naczynia to może kupic ktoś sam sobie jak wie czego mu dokładnie w kuchni brakuje itp...Z resztą jeden garnek na prezent to tak dziwnie. Prosty zestaw ten Premium bym wybrała :)
karolka

Postautor: Kamyk267 » śr mar 09, 2016 1:43 pm

Ciekaw jestem co w końcu dostali rodzice na prezent. :) Ja z okazji zbliżającego się dnia matki zastanawiam się czy nie kupić mamie jakiegoś naczynia. Ma już patelnię, ale myślę o brytfannie wielopoziomowej. Mam przechodzi wiosną na emeryturę akurat to będzie pewnie więcej czasu spędzać w kuchni. Co myślicie o takim prezencie?
Kamyk267

Następna

Wróć do Naczynia i garnki Welmax