Naczynia Welmax Premium Lux

Naczynia Welmax zostały wykonane ze stali szlachetnej Inox. Miałeś/miałaś przyjemność w nich gotować? Napisz swoją opinię.

Moderator: mich-na

Naczynia Welmax Premium Lux

Postautor: mich-na » śr lis 27, 2013 2:20 pm

Kupiłeś Naczynia Welmax z linii Premium Lux? Podziel się swoją opinią!
mich-na

Re: Naczynia Welmax Premium Lux

Postautor: Agata84 » ndz gru 01, 2013 8:23 pm

Jestem szczęśliwą posiadaczką naczyń Welmax Premium Lux. Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o kuchnię i narzędzia, których używam. W składzie znajdują się elementy, które idealnie sprawdzają się w kuchni, wyrzuciłam wszystkie inne garnki
Agata84

Postautor: Kamilla » ndz gru 01, 2013 8:33 pm

Też mam te naczynia. Dzięki nim pokochałam gotowanie. Dzięki temu, że w skład zestawu wchodzi 18 elementów, mogę gotować wielopoziomowo i bez użycia tłuszczu...
Kamilla

Postautor: Marlenka » śr gru 04, 2013 11:26 am

Warto dodać, że oprócz wszystkich zalet, są po prostu ładne, a gotowanie w nich to ogromna przyjemność. Nic się nie przypala, bo posiadają dno akumulujące ciepło. Dania są smaczne i zdrowe.
Marlenka

Postautor: Papusza » czw gru 05, 2013 9:52 am

Używam garnków Welmax i nie wiem czy kiedyś próbowaliście w niech wędzić? Super sprawa zwłaszcza jeśli chodzi o mięso. Wystraczy trochę świeżego siana, albo dębowe lub bukowe liście i poddymione w ten sposób polędwiczki mają zupełnie inny smak. Polecam ten sposób
Papusza

Postautor: Papusza » czw gru 05, 2013 9:53 am

Kamilla pisze:Też mam te naczynia. Dzięki nim pokochałam gotowanie. Dzięki temu, że w skład zestawu wchodzi 18 elementów, mogę gotować wielopoziomowo i bez użycia tłuszczu...

Ja się zakochałam w garnkach, a zwłaszcza tym do wędzenia.
Papusza

Postautor: Pinokio » czw gru 05, 2013 10:12 am

Ostatnio odkryłem suszenie w grakach welmax na jednym lub dwóch poziomach. Na dużym naczyniu umieszczane jest naczynie do gotowania na parze i w ten sposób powstaje pierwszy poziom, na którym będzie umieszcza się produkty do suszenia, kolejny poziom robi się z pierścienia redukcyjnego i tarki. Całość wychodzi cudnie. Już mamy na zimę pomidorki i chipsy z marchewki :)
Pinokio

Postautor: Pinokio » czw gru 05, 2013 10:13 am

Agata84 pisze:Jestem szczęśliwą posiadaczką naczyń Welmax Premium Lux. Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o kuchnię i narzędzia, których używam. W składzie znajdują się elementy, które idealnie sprawdzają się w kuchni, wyrzuciłam wszystkie inne garnki

Też się nie patyczkowałem przy przeprowadzce wyrzuciłem stare gary i kupiłem cały zestaw welmax i jestem bardzo zadowolony.
Pinokio

Postautor: Waluś » ndz gru 08, 2013 7:24 pm

Użyjesz raz, a nie zamienisz się z nikim na żadne inne. Od razu widać inną jakość wykonania, a potrawy przyrządza się bardzo łatwo.
Waluś

Postautor: Soniq » pt gru 13, 2013 4:39 pm

Bezkonkurencyjne! Cieszę się, że je mam. Korzystam tylko z naczyń Welmax, wystarcza mi to w zupełności. A jaki teraz mam porządek w kuchni :)
Soniq

Następna

Wróć do Naczynia i garnki Welmax