MULTICOOKER WELMAX

Naczynia Welmax zostały wykonane ze stali szlachetnej Inox. Miałeś/miałaś przyjemność w nich gotować? Napisz swoją opinię.

Moderator: mich-na

MULTICOOKER WELMAX

Postautor: karolka » czw mar 19, 2015 11:04 am

Czy ktoś z Was posiada Multicooker Welmaxu? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem takiego robota kuchennego i jestem ciekawa opinii osób, które może już z niego korzystały.
karolka

Re: MULTICOOKER WELMAX

Postautor: werojaw » czw mar 19, 2015 11:21 am

Moja kuzynka dostała Multicookera na prezent ślubny. Korzystałam z niego wiele razy, bo opiekowałam się jej dzieckiem, także mogę polecić. Ma bardzo dużo funkcji- nam się przydał do robienia różnych zupek/papek dla malucha, ale dla siebie też przygotowywałam posiłki- fajna sprawa, bo bardzo szybko można wszystko przygotować, a wiadomo dziecko trochę sił zabiera :) Także polecam.
werojaw

Postautor: karolka » czw mar 19, 2015 11:30 am

No ja mam właśnie mało czasu na gotowanie, cały czas w biegu, poza tym malutka kuchnia- nie ma miejsca na zbyt wiele naczyń, garnków itp. dlatego chciałam coś takiego niewielkiego, uniwersalnego, żeby szybko przygotować jakiś zdrowy posiłek i nie zagracać kuchni. Mam pytanie, czy jest tam funkcja gotowania na parze?
karolka

Postautor: werojaw » czw mar 19, 2015 11:42 am

Tak, oczywiście jest funkcja gotowania na parze, normalnego gotowania, wyrabiania ciasta itp. Multicooker to 12 urządzeń w jednym, także daje dużo możliwości, a jak mówisz, że masz ciasną kuchnię i mało czasu, to idealne rozwiązanie. Można jeść szybko, ale jednocześnie zdrowo i nie zagracać :)
werojaw

Postautor: Nomada » czw mar 19, 2015 11:53 am

Właśnie chciałam poruszyć ten wątek i zapytać o opinie o multicookerze. Też zastanawiam się nad takim zakupem- a jeśli chodzi o czyszczenie, to jak sprawa wygląda? Czasem takie roboty mają milion małych elementów i mycie ich pochłania więcej czasu niż samo gotowanie...;)
Nomada

Postautor: karolka » czw mar 19, 2015 12:03 pm

Z tego co widzę, nie ma żadnych małych niewygodnych elementów i piszą, że jest łatwy w czyszczeniu- http://multikuchnia.pl/
karolka

Postautor: werojaw » czw mar 19, 2015 12:09 pm

Nomada pisze:Właśnie chciałam poruszyć ten wątek i zapytać o opinie o multicookerze. Też zastanawiam się nad takim zakupem- a jeśli chodzi o czyszczenie, to jak sprawa wygląda? Czasem takie roboty mają milion małych elementów i mycie ich pochłania więcej czasu niż samo gotowanie...;)

Tak jak wspomniała Karolka- robot welmax-u jest bardzo wygodnie skonstruowany, wszystkie elementy bardzo szybko i łatwo można rozmontować i umyć, także bez obaw. 2 minuty na to poświęcałam. Z resztą w tym podanym wyżej linku widać jak to wygląda. :)
werojaw

Postautor: Nomada » czw mar 19, 2015 2:39 pm

No tak, rzeczywiście wygląda to zachęcająco. Pamiętam miałam coś "robotopodobnego" i tam było tyle zabawy z czyszczeniem, dłubanina szczoteczkami, wykałaczkami, żeby nic nie zostało, że mam dość. :) W tym welmaxowym multicookerze widać, duże elementy, więc powinno być łatwiej.
Nomada

Postautor: Kamyk267 » pt mar 20, 2015 10:23 am

Ja mam multicooker welmaxu od 3 tygodni. Też jestem człowiekiem w ciągłym biegu, ale staram się dbać o zdrową dietę- jestem instruktorem fitness- to do czegoś zobowiązuje :P Lubię eksperymentować w kuchni, ale czasu mało i tu właśnie multicooker sprawdza się doskonale, bo gotowanie zajmuje średnio kwadrans. Jeśli chodzi o mycie- to bez komplikacji, nie trzeba dłubać jak tu ktoś napisał :) No i jest prosty w obsłudze, nie trzeba się nawet bawić w czytanie instrukcji bo wszystko widać- czytelne duże przyciski, wyświetlacz. Polecam ;)
Kamyk267

Postautor: werojaw » pt mar 20, 2015 10:27 am

No i ważne też jest, że nie pożera dużo prądu- bałyśmy się z kuzynką, że po takim codziennym używaniu będzie duży rachunek, ale nie. :) To też duży plus.
werojaw

Następna

Wróć do Naczynia i garnki Welmax