Pokazy garnków Welmax

Naczynia Welmax zostały wykonane ze stali szlachetnej Inox. Miałeś/miałaś przyjemność w nich gotować? Napisz swoją opinię.

Moderator: mich-na

Re: Pokazy garnków Welmax

Postautor: markok » śr wrz 17, 2014 8:09 am

Nie no, warto iść na taki pokaz. Handlowiec może nie mieć czasu, mogą nie mieć filii w twoim regionie itd.. itp. Poza tym większa ilość ludzi na pokazie motywuje dział handlowy do przeprowadzenia gruntownej prezentacji produktu a nie tylko po łebkach.
markok

Postautor: Nomada » śr wrz 17, 2014 9:42 am

mieczija pisze:Po co od razu chodzić na pokaz garnków. Welmax ma swoich handlowców i można z nimi się umówić na jakąś wizytę.

Ale czy taka wizyta handlowca jest połączona z prezentacją i np gotowaniem w tych naczyniach? Chyba nie. Oczywiście jak ktoś jest już zdecydowany i chce się tylko utwierdzić to ok, ale pokaz garnków daje więcej możliwości. Możesz zobaczyć na własne oczy, spróbować jak smakuje jedzenie.
Nomada

Postautor: karolka » śr wrz 17, 2014 9:53 am

markok pisze:Nie no, warto iść na taki pokaz. Handlowiec może nie mieć czasu, mogą nie mieć filii w twoim regionie itd.. itp. Poza tym większa ilość ludzi na pokazie motywuje dział handlowy do przeprowadzenia gruntownej prezentacji produktu a nie tylko po łebkach.

Zgadzam się zdecydowanie. Tak jak już pisałam, byłam na pokazie garnków welmaxu- poszłam raczej w ciemno, nic nie wiedząc, a taka prezentacja to najlepsza forma promocji i informowania o zaletach produktu, kiedy widzisz na własne oczy jak to wszystko działa i jak smakuje. Handlowiec chyba przychodzi z katalogiem. Jak ktoś już wie czego chce, to może i dobre rozwiązanie, ale dla niezdecydowanych, nie znających firmy, pokaz to najlepsze rozwiązanie.
karolka

Postautor: werojaw » śr wrz 17, 2014 10:01 am

Ja też jestem zdania, że pokaz garnków to najlepsze rozwiązanie. Raz, że zobaczysz, dwa posmakujesz, trzy jest pretekst do spotkania ze znajomymi :P Ja właściwie tylko dzięki udziałowi w pokazie welmaxu zdecydowałam się na zakup.
werojaw

Postautor: Nomada » czw wrz 18, 2014 9:12 am

A kupowaliście coś bezpośrednio na pokazie? Jest w ogóle taka możliwość? Czy trzeba złożyć zamówienie i czekać na przesyłkę?
Nomada

Postautor: karolka » czw wrz 18, 2014 9:18 am

My z mamą nie kupowałyśmy bezpośrednio na pokazie. W domu jeszcze sobie przejrzałyśmy ofertę i zamówiłyśmy taki zestaw podstawowy na początek. Z tego co widziałam to można bezpośrednio na pokazie kupić.
karolka

Postautor: markok » czw wrz 18, 2014 7:46 pm

Na pokazie można od razu się dogadać co do warunków dostawy, płatności (czasami są to raty). Pokazy garnków Welmax są też po prostu ciekawe - nawet jeżeli nie chcesz kupić, to możesz obejrzeć ich możliwości. Garnki są drogie no ale jakość kosztuje...
markok

Postautor: winiar » czw wrz 18, 2014 7:49 pm

No racja, racja ale co mają zrobić osoby którym brakuje czasu? Ja osobiście nie mam ochoty na uczestniczenie w takich imprezach jak pokazy garnków. Welmax może i jest dobry ale ja osobiście wolę zasięgnąć języka u kogoś kto już na nich był:) Dlatego tu jestem:)
winiar

Postautor: Nomada » pt wrz 19, 2014 9:40 am

Ja kiedyś wyczytałam na jakimś forum, że na pokazie garnków welmax można kupić coś od razu i jeśli kupujesz model pokazowy to płaci się mniej. Czy ktoś z Was się orientuje, czy to prawda?
Nomada

Postautor: werojaw » pt wrz 19, 2014 9:46 am

Ja też trafiłam na taką informację gdzieś, ale jak pytałam o szczegóły to chyba już nikt mi nie odpowiedział, a szkoda. Najchętniej to bym zapytała kogoś kto kupił własnie model pokazowy.
werojaw

PoprzedniaNastępna

Wróć do Naczynia i garnki Welmax