Czy satyna nie jest zbyt zimna i sztywna?

Pościele satynowe Welmax
Satyna to materiał niezwykle przyjemny w dotyku. Doskonale sprawdza się latem, gdy potrzebujemy chłodniejszej pościeli. Co o niej myślisz? Pościele Welmax - spostrzeżenia i opinie.

Moderator: mich-na

Re: Czy satyna nie jest zbyt zimna i sztywna?

Postautor: kornelia » śr gru 18, 2013 7:05 pm

kupilam rodzica na prezent taka posciel, nigdy nie mieli porzadnej, wiec mysle ze w takim wieku jak najbardziej im sie nalezy
kornelia

Postautor: Kinga » pt gru 20, 2013 7:05 pm

Papusza pisze:No ja jeszcze nie mam ale koleżanka w ramach prezentu ślubnego siebie ją zażyczyła więc o czymś o świarczy. Teraz tylko zostało mi zdecydowanie się na wzór.

Mi podoba się Skarb Atlantydy, ale ja lubię takie energetyczne kolory.
Kinga

Postautor: Nomada » pn cze 23, 2014 12:12 pm

Tak, zdecydowanie zależy to od rodzaju satyny, właściwie od tego czy to co kupujemy rzeczywiście jest satyną. Jakiś czas temu kupiłam na internetowej aukcji satynową pościel i była bardzo zimna, a poza tym szybko się pozaciągała. Znajoma dostała w prezencie pościel satynową welmax i jest zadowolona. Dotykałam ją i to zupełnie inny materiał niż mój- grubszy i przyjemniejszy w dotyku.
Nomada

Postautor: Gosposia » pn cze 23, 2014 1:06 pm

Wydaje się, że to co kupił autor wątku to chyba nie była satyna...Ta jest jak najbardziej miękka.O wiele bardziej niż zwykła bawełna.
Co do zimna, to wiele osób wietrzy nawet pościel przed snem w celu uzyskania rześkiego chłodu. Pomaga zasnąć. Satyna jest chłodna ale szybko się nagrzewa i jest ceniona także ze względu na to, że jest miła w dotyku, co razem daje swoistą pieszczotę ciała.
Już większym problemem jest chyba kiepska jakość. Można coraz taniej dostać tego typu pościel, która po praniu nadaje się jednak do wyrzucenia. Dlatego pościel Welmx jest niezłym wyborem. Do tanich nie należy ale gwarantuje, że otrzymamy produkt adekwatny do celu, którym dla większości jest odrobina luksusu w dniu codziennym :)
Gosposia

Poprzednia

Wróć do Pościele satynowe