Czy satyna nie jest zbyt zimna i sztywna?

Pościele satynowe Welmax
Satyna to materiał niezwykle przyjemny w dotyku. Doskonale sprawdza się latem, gdy potrzebujemy chłodniejszej pościeli. Co o niej myślisz? Pościele Welmax - spostrzeżenia i opinie.

Moderator: mich-na

Czy satyna nie jest zbyt zimna i sztywna?

Postautor: Balast » czw gru 05, 2013 1:12 pm

Kiedyś kupiłem żonie satynową pościel i dowiedziałem się, że jest to zbyt zimny i zbyt sztywny materiał. Znajomy polecił mi pościel Welmax twierdząc, że żona będzie zadowolona. Co powiecie?
Balast

Re: Czy satyna nie jest zbyt zimna i sztywna?

Postautor: Bella » czw gru 05, 2013 1:35 pm

To zależy od rodzaju satyny. Kupiłam satynową pościel welmax i nie narzekam jest bardzo przyjemna
Bella

Postautor: 100krotka » czw gru 05, 2013 9:06 pm

miałam takie same obawy.czyli mówicie, że nieuzasadnione? najlepiej by było się przespać w takiej zanim się kupi ;)
100krotka

Postautor: kornelia » pt gru 06, 2013 10:18 pm

satyna to klasa sama w sobie, jak sie chce spac wygodnie, to kazdy powinien miec satynowa posciel w domu, taka jest moja opinia
kornelia

Postautor: janika » pt gru 06, 2013 10:37 pm

szukam pomyslu na prezent dla siostry pod choinke i widze ze ta posciel satynowa to moze jest i dobry pomysl, z tego co piszecie dobrze sie w niej spi, a dodatkowa i do tego fajna posciel w domu zawsze sie przydaje
janika

Postautor: Bartex » ndz gru 08, 2013 5:57 pm

Satyna jest rewelacyjna właśnie najlepsze jest to że na początku jest chłodna lecz zaraz robi się ciepło. Najlepiej spać pod nią z drugą połówką szybko jest zmysłowo i gorąco.
Bartex

Postautor: kuchareczka » pt gru 13, 2013 3:42 pm

no właśnie do mnie nie przemawia satyna, bo taka śliska i zimna ;) ale moze się mylę
kuchareczka

Postautor: Soniq » pt gru 13, 2013 4:34 pm

Ja uwielbiam satynę, jest dla mnie synonimem luksusu. Zwłaszcza wykonana tak starannie jak ta z firmy Welmax
Soniq

Postautor: Kakaroto » ndz gru 15, 2013 12:02 pm

Z żoną uwielbiamy pościel satynową, jak wiadomo pościel pościeli nie równa. Wszystko zależy z jakiego materiału i jakiej jakości wykonana. Kup lepszą a zobaczysz że żona zmieni zdanie.
Kakaroto

Postautor: Papusza » śr gru 18, 2013 1:47 pm

No ja jeszcze nie mam ale koleżanka w ramach prezentu ślubnego siebie ją zażyczyła więc o czymś o świarczy. Teraz tylko zostało mi zdecydowanie się na wzór.
Papusza

Następna

Wróć do Pościele satynowe