Komplet pościeli Welmax na prezent ślubny

Pościele satynowe Welmax
Satyna to materiał niezwykle przyjemny w dotyku. Doskonale sprawdza się latem, gdy potrzebujemy chłodniejszej pościeli. Co o niej myślisz? Pościele Welmax - spostrzeżenia i opinie.

Moderator: mich-na

Komplet pościeli Welmax na prezent ślubny

Postautor: Nomada » wt lip 08, 2014 11:49 am

Myślicie, że to dobry pomysł? Chcę kupić znajomym pościel satynową na prezent, co prawda dopiero w grudniu, ale wydatek nie mały więc trzeba odkładać kasę. ;) Kupiliście komuś taki prezent, albo dostaliście?
Ostatnio zmieniony czw paź 06, 2016 4:00 pm przez Nomada, łącznie zmieniany 1 raz
Nomada

Re: Komplet pościeli na prezent ślubny

Postautor: mieczija » wt lip 08, 2014 5:30 pm

Wątki z pościelą się tu przewijają non toper, poczytaj sobie:) A jeśli chodzi o prezent: wg mnie nadaje się wyśmienicie, trzeba tylko rozsądnie przemyśleć zakup. Hmm a z drugiej strony, jak grudzień to i zima, więc może lepsza bedzie wełniana?
mieczija

Postautor: Gosposia » śr lip 09, 2014 2:36 pm

Sądzę, że jest to bardzo popularny prezent. Oczywiście, nie jakaś za 30 złotych z marketu, ale elegancka, ładnie opakowana. Welmax będzie dobry.
Gosposia

Postautor: werojaw » wt sty 27, 2015 9:33 am

Pewnie, że to dobry pomysł- pościel na ślub zawsze będzie na czasie ;) Ja to bym mogła dostać taką piękną satynową na Walentynki :D Dam Wam nr telefonu chyba do mojego chłopaka to mu jakoś dyskretnie zasugerujecie :P
werojaw

Postautor: karolka » wt sty 27, 2015 3:06 pm

Też tak myślę, że komplet pościeli zawsze będzie mile widzianym prezentem na ślub...i na Walentynki :) Wpisuje się idealnie w te romantyczne chwile ;) Jest jeden taki komplet, który kolorystycznie bardzo kojarzy mi się właśnie z dniem zakochanych ;)
karolka

Postautor: Koper » czw cze 18, 2015 9:54 am

Już trochę po czasie, ale teraz ja się zastanawiam nad takim prezentem. Bardzo podoba mi się ten zastaw bordowy- widać go tu w prawym dolnym rogu, ale nie ma go w sklepie on line...:( http://welmax.pl/p,3,pl,posciel.html Nie wiem czy ten zestaw jest dostępny.
Koper

Postautor: werojaw » czw cze 18, 2015 10:04 am

Koper pisze:Już trochę po czasie, ale teraz ja się zastanawiam nad takim prezentem. Bardzo podoba mi się ten zastaw bordowy- widać go tu w prawym dolnym rogu, ale nie ma go w sklepie on line...:( http://welmax.pl/p,3,pl,posciel.html Nie wiem czy ten zestaw jest dostępny.

Mi też się bardzo podoba ten zestaw i chyba kiedyś był widoczny w sklepie on-line. Trzeba do nich napisać- pokazać, o który chodzi. Pewnie mają- to, że na stronie nie widać nie musi oznaczać, że jest niedostępny. To chyba mój ulubiony wzór, piękny jest :)
werojaw

Postautor: Kamyk267 » pt cze 19, 2015 9:13 am

To jest taki komplet- z jednej strony satyna, z drugiej wełna? (o ten bordowy pytam, co Wam się tak podoba). Jestem facetem i rzadko zwracam uwagę na wzory/ kolory, ale ten jest spoko :) Podoba mi się- kolor wina! :D
Kamyk267

Postautor: werojaw » pt cze 19, 2015 9:24 am

Kamyk267 pisze:To jest taki komplet- z jednej strony satyna, z drugiej wełna? (o ten bordowy pytam, co Wam się tak podoba). Jestem facetem i rzadko zwracam uwagę na wzory/ kolory, ale ten jest spoko :) Podoba mi się- kolor wina! :D

Tak to jest pościel dwustronna- bardzo praktyczne wg mnie bo zimą można się przykryć tą częścią wełnianą, a latem satynową i jest chłodniej :) Jak na faceta to nawet dobrze określasz kolory :P :)
werojaw

Wróć do Pościele satynowe