Jak długo macie pościel satynową welmaxu?

Pościele satynowe Welmax
Satyna to materiał niezwykle przyjemny w dotyku. Doskonale sprawdza się latem, gdy potrzebujemy chłodniejszej pościeli. Co o niej myślisz? Pościele Welmax - spostrzeżenia i opinie.

Moderator: mich-na

Jak długo macie pościel satynową welmaxu?

Postautor: Koper » wt maja 23, 2017 11:27 am

I jak się sprawuje, jak wygląda po praniu i częstym użytkowaniu?
Koper

Re: Jak długo macie pościel satynową welmaxu?

Postautor: Nomada » wt maja 23, 2017 11:34 am

Pozwolę sobie napisać za koleżankę, która 5 lat temu dostała pościel satynową na prezent ślubny. Wiem, że ma ją do dziś, często wspomina i właśnie bardzo pozytywnie jest zaskoczona, że materiał cały czas wygląda tak samo. Zero zaciągnięć, rozpruć, nic. Widać satyna satynie nie równa, bo moja z marketu po paru miesiącach do wywalenia.
Nomada

Postautor: werojaw » wt gru 05, 2017 9:37 am

To co można tanio kupić na bazarach i chińczyków to nawet nie jest satyna także nie ma co porównywać. Też miałam kilka takich kompletów to po jednym praniu już nie nadawały się do niczego.
Welmaxowe pościele to głównie trwałość i wysoka jakość tkanin także zakup na lata.
werojaw

Postautor: Koper » śr gru 06, 2017 9:29 am

Zastanawiam się nad zakupem na prezent dla dziadków z okazji 45 rocznicy ślubu dlatego pytam. Fajnie byłoby im dać coś takiego ekstra. :)
Koper

Wróć do Pościele satynowe