Na chodnikach ślizgawka

Moderator: mich-na

Na chodnikach ślizgawka

Postautor: mich-na » pn sty 20, 2014 3:11 pm

Macie może sprawdzone sposoby na to, żeby w zimie uniknąć złamań? Po marznącym deszczu w ten weekend na moim osiedlu zrobiło się lodowisko (sic!) - może kupić szpilki. One by się przynajmniej w ten lód wbijały. A jakie Wy macie sposoby?
mich-na

Re: Na chodnikach ślizgawka

Postautor: doris » wt sty 21, 2014 7:24 pm

uwazac na siebie, chodzic powoli i patrzec pod nogi, to na pewno nie zaszkodzi a moze pomoc
doris

Postautor: Franka » wt sty 21, 2014 8:33 pm

Zdecydowanie porządne buty - płaska, szeroka podeszwa, zwiększą poczucie stabilności. Ograniczyć pośpiech :lol: i liczyć, że chodniki posypane.
Franka

Postautor: Baszir » wt sty 21, 2014 9:44 pm

Raczej trudna sprawa, trzeba uważać i tyle. Chociaż zima ma też swoje uroki, dziś po pracy zrobiłem gorącą herbatę z cytryną i miodem i opatuliłem się wełnianą kołdrą. Jestem trochę przeziębiony ale od razu zrobiło mi się lepiej. Przypomniały się stare dobre czasy.
Baszir

Postautor: Mati » wt lut 04, 2014 2:17 pm

Mnie najbardziej bolą chodniki, które nie są odśnieżane. Kiedy pod tym brudnym śniegiem jest lód:/
Mati

Postautor: Nomada » pt lip 11, 2014 9:32 am

Franka pisze:Zdecydowanie porządne buty - płaska, szeroka podeszwa, zwiększą poczucie stabilności. Ograniczyć pośpiech :lol: i liczyć, że chodniki posypane.

Zdecydowanie dobre buty to podstawa ;) Ja mam takie, że nawet jak jest "szklanka" to trzymam się świetnie :P jak się nie ma zaufania, że chodniki posypane to można sypać samemu przed sobą haha :D
Nomada

Wróć do Jak się ustrzec przed chorobą