Kupować pojedynczo czy w zestawach?

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Kupować pojedynczo czy w zestawach?

Postautor: mieczija » śr cze 25, 2014 4:55 pm

Mam dylemat: lepiej jest zakupić kolejne części zestawu, czy lepiej od razu pełny, np. premium LUX?
mieczija

Re: Kupować pojedynczo czy w zestawach?

Postautor: Gosposia » śr cze 25, 2014 8:06 pm

Jeżeli ktoś podchodzi jakoś tak, racjonalnie i metodycznie, to kupi raczej pojedynczo by wypróbować. Poza tym, w taki sposób, gdy kogoś od razu nie stać na całość nie musi brać rat czy kredytów. O ile jednak, można sobie pozwolić na wymianę na raz większości kuchennego sprzętu i ma się ochotę na to by faktycznie czuć zmianę to lepiej komplet.
Gosposia

Postautor: Nomada » śr lip 02, 2014 10:28 am

No właśnie to zależy czy kogoś stać. Ja kupiłam 2 pojedyncze naczynia, żeby wypróbować najpierw. Zestaw może poproszę jako prezent ślubny :P
Nomada

Postautor: mieczija » śr lip 02, 2014 10:39 am

Nomada pisze:No właśnie to zależy czy kogoś stać. Ja kupiłam 2 pojedyncze naczynia, żeby wypróbować najpierw. Zestaw może poproszę jako prezent ślubny :P

I jak się te dwie pojedyncze sztuki sprawdzają? Co wzięłaś? Opinie o Welmax są zawsze bardzo cenne
mieczija

Postautor: Nomada » pn cze 22, 2015 10:44 am

Pierwsze moje zakupy to patelnia grillowa i multiwar- jestem bardzo zadowolona. W mutiwarze gotuję wszystko sto razy szybciej, a patelnia jest rewelacyjna po prostu- super alternatywa dla tradycyjnego grilla, polecam :) Wszystko jest takie miękkie i soczyste, ale nie ocieka tłuszczem :)
Nomada

Wróć do Sklep Welmax