Raty na produkty welmax

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Raty na produkty welmax

Postautor: Nomada » śr cze 25, 2014 9:15 am

Czy produkty Welmax można kupować spłacając je w ratach?
Nomada

Re: Raty na produkty welmax

Postautor: mieczija » śr cze 25, 2014 4:33 pm

Z tego co widzę na stronie nie ma informacji o jakimś systemie ratalnym ale to nie znaczy, że nie możesz kupić przez tę formę. Idziesz do banku, podpisujesz umowę o pożyczkę na dowolny cel (kupujesz Welmax -a) i po prostu spłacasz co miesiąc. Proste.
mieczija

Postautor: Nomada » wt mar 24, 2015 4:24 pm

No tak, jest to jakiś sposób. ;) Chociaż wiadomo bardziej opłaca się kupić za gotówkę, więc po namyśle odkładam kasę na nowy zakup od welmaxu. :)
Nomada

Postautor: werojaw » wt mar 24, 2015 4:27 pm

Ja unikam rat, kredytów itp. Też uważam, że lepiej odkładać pieniądze i kupić za gotówkę. Gdzieś tu na forum też czytałam- ale to zależy co zamierzasz kupić, że można kupić od welmaxu np model pokazowy garnków w niższej cenie. Zawsze to jakaś oszczędność.
werojaw

Postautor: Jula » wt mar 24, 2015 4:41 pm

Jestem tu nowa, więc słabo się jeszcze orientuję, ale jestem zainteresowana Multicookerem welmax-u. Ciekawa jestem czy można taniej kupić np po pokazie ten model, który był użyty w prezentacji?
Jula

Postautor: werojaw » wt mar 24, 2015 4:46 pm

No multicooker jest akurat takim urządzeniem, że lepiej chyba kupić nowy. Wiadomo, że Welmax ma produkty dobrej jakości i są to zakupy na całe życie, ale to co innego niż garnek. Zależy też jaka byłaby różnica w cenie- jeśli niewielka to lepiej kupić nowy.
werojaw

Postautor: Jula » wt mar 24, 2015 4:48 pm

No tak, jeszcze się tu rozejrzę, zastanowię :) Dzięki za wskazówki, jak zdecyduję się na zakup to pewnie i tak wcześniej napiszę czy zadzwonię do welmaxu, albo wybiorę się na pokaz. :)
Jula

Postautor: karolka » wt mar 24, 2015 5:03 pm

Jula pisze:Jestem tu nowa, więc słabo się jeszcze orientuję, ale jestem zainteresowana Multicookerem welmax-u. Ciekawa jestem czy można taniej kupić np po pokazie ten model, który był użyty w prezentacji?

Jula Twoje oszczędzanie rozpocznie się w momentem zakupu wbrew pozorom- zaoszczędzisz na kupowaniu innych urządzeń, garnków, oszczędzisz na prądzie- bo np w multicookerze, o którym piszesz, zrobisz wszystko dużo szybciej. Czasem nie warto się targować, bo inwestycja i tak się zwróci. tak samo nie bawiłabym się w raty- lepiej odkładać pieniądze tak jak tu kilka osób zauważyło.
karolka

Postautor: Koper » wt mar 24, 2015 5:09 pm

Tak, produkty welmaxu czasami odstraszają ceną, ale tak jak pisze Karolka- taki zakup to oszczędność. Jakby każdy z nas podliczył ile pieniędzy wydał na garnki, na jakieś preparaty do przypaleń, na prąd np, albo gaz bo powiedzmy bigos gotuje się dzień, albo nawet dwa ;) a tu kupisz naczynie, w którym ugotujesz go w kwadrans. W raty też bym się nie bawiła, nie mam zaufania do banków, ale też nie znam się więc lepiej raz zapłacić i mieć spokój.
Koper

Postautor: Jula » wt mar 24, 2015 5:12 pm

A jakie to naczynie tak z ciekawości, w którym można bigos w kwadrans ugotować? :D
Jula

Następna

Wróć do Sklep Welmax