Gdzie kupujecie produkty Welmax?

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Gdzie kupujecie produkty Welmax?

Postautor: Nomada » wt cze 24, 2014 10:54 am

Myślicie, że lepiej kupować bezpośrednio ze sklepu internetowego czy np na jakichś aukcyjnych stronach? Czasami ceny są wtedy niższe, ale mam wątpliwości czy to rzeczywiście oryginalny produkt Welmax, czy podróba. Zawsze można trafić na nieuczciwego lub nieświadomego sprzedawcę i kupić bubel, a później firma ma zła opinię...Hmmm chyba sama sobie odpowiedziałam :P
Nomada

Re: Gdzie kupujecie produkty Welmax?

Postautor: mieczija » wt cze 24, 2014 5:18 pm

Dobre pytanie - na zdrowy rozum nie kupiłbym tak wartościowego sprzętu na aukcji od jakiegoś Janusza. Niby czemu to sprzedaje? Skąd pewność, że produkt nie jest uszkodzony ani wybrakowany?
mieczija

Postautor: Gosposia » śr cze 25, 2014 8:11 pm

Krążą o Welmax opinie, że nie jest producentem i wyłącznym dystrybutorem tego typu naczyń.Nie wiem tego oczywiście na 100%...
Gosposia

Postautor: karolka » czw sty 26, 2017 12:02 pm

Naczynia są chyba włoskie.
W każdym razie ja na aukcjach allegro itp nie kupuję. Lepiej chyba bezpośrednio po pokazie, albo przez internet, chociaż strach, że w transporcie się zniszczą. No ale innych opcji nie biorę pod uwagę.
karolka

Postautor: Kamyk267 » czw maja 18, 2017 11:17 am

Patrząc na wartość i jakość produktów, nie ma opcji żeby transport był niezabezpieczony. Naczynia są odpowiednio zapakowane, a przesyłka przecież zawsze może być ubezpieczona. No i tez uważam, że lepiej bezpośrednio ze sklepu online welmaxu niż z jakichś innych stron.
Kamyk267

Postautor: karolka » pt maja 19, 2017 9:52 am

Kamyk267 pisze:Patrząc na wartość i jakość produktów, nie ma opcji żeby transport był niezabezpieczony. Naczynia są odpowiednio zapakowane, a przesyłka przecież zawsze może być ubezpieczona. No i tez uważam, że lepiej bezpośrednio ze sklepu online welmaxu niż z jakichś innych stron.

No tak, masz rację, chociaż szkoda, że nie ma sklepów stacjonarnych Welmaxu, np. w kilku większych miastach.
karolka

Postautor: Koper » pn maja 22, 2017 9:08 am

Zgadzam się z Wami, chociaż moja mama kupowała niedawno jakieś poduszki Welmaxu chyba na allegro i nikt jej nie oszukał. Na tych lepszych stronach gdzie sprzedają, widać opinie o sprzedających więc jest mniej oszustów. Gorzej na stronach gdzie ludzie są bardziej anonimowi i nie można zweryfikować ich danych, konta itp.
Koper

Postautor: Nomada » pn maja 22, 2017 9:10 am

Koper pisze:Zgadzam się z Wami, chociaż moja mama kupowała niedawno jakieś poduszki Welmaxu chyba na allegro i nikt jej nie oszukał. Na tych lepszych stronach gdzie sprzedają, widać opinie o sprzedających więc jest mniej oszustów. Gorzej na stronach gdzie ludzie są bardziej anonimowi i nie można zweryfikować ich danych, konta itp.

A cena była niższa czy taka sama jak w sklepie welmaxu?
Nomada

Postautor: Koper » pn maja 22, 2017 9:12 am

Nomada pisze:
Koper pisze:Zgadzam się z Wami, chociaż moja mama kupowała niedawno jakieś poduszki Welmaxu chyba na allegro i nikt jej nie oszukał. Na tych lepszych stronach gdzie sprzedają, widać opinie o sprzedających więc jest mniej oszustów. Gorzej na stronach gdzie ludzie są bardziej anonimowi i nie można zweryfikować ich danych, konta itp.

A cena była niższa czy taka sama jak w sklepie welmaxu?

Cena była chyba minimalnie mniejsza, chociaż z przesyłką tyle samo. Kobieta sprzedawała, bo dostała poduszki w prezencie, a miała już takie. Cena była troszkę niższa bo już były rozpakowane.
Koper

Wróć do Sklep Welmax