Wyciskarka Sybilla

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Re: Wyciskarka Sybilla

Postautor: werojaw » czw wrz 21, 2017 9:23 am

Fajna sprawa. Ja nie przepadam np za warzywami na surowo, ale w formie soku i jeszcze połączone z owocami to już co innego. Miałam kiedyś wyciskarkę, ale mimo, że pisali, że do owoców i warzyw to z twardymi kawałkami sobie nie radziła. Tutaj duży atut, że ta sybilla ponoć bezproblemowo wyciska sok z twardych warzyw i owoców. Przydałoby się i dzieciaki w rodzinie bym nauczyła zdrowych rzeczy pić :)
werojaw

Postautor: karolka » pt wrz 22, 2017 8:59 am

Nomada pisze:Jest już w sklepie wyciskarka sybilla! :) http://sklep.welmax.pl/sybilla

Super! Dobra nowina! :) :) :)
Ja właśnie zawsze miałam problem, że soki, nawet te lepsze, z krótkim terminem ważności są w smakach nie do końca mi pasujących. Jakbym miała taką sybillę to sama bym sobie komponowała smaki...Byłoby cudnie :)
karolka

Postautor: Nomada » pn wrz 25, 2017 8:57 am

O to właśnie chodzi, żeby samemu eksperymentowć ze smakami. :) Warto też pewnie poczytać jakie owoce i warzywa można łączyć, jakich mixów najlepiej unikać, jakie mieszanki są dobre na konkretne choroby itp. Super sprawa mieć taką wyciskarkę.
Nomada

Postautor: Kamyk267 » wt wrz 26, 2017 8:37 am

Fajnie, że w tej Sybilli można wrzucać całe owoce i warzywa, bo w mojej poprzedniej wyciskarce musiałem kroić na małe kawałki co wydłużało cały proces i czasem mi się nie chciało bawić w wyciskanie...:/
Kamyk267

Postautor: karolka » pn paź 02, 2017 3:00 pm

Kamyk267 pisze:Fajnie, że w tej Sybilli można wrzucać całe owoce i warzywa, bo w mojej poprzedniej wyciskarce musiałem kroić na małe kawałki co wydłużało cały proces i czasem mi się nie chciało bawić w wyciskanie...:/

Na tym polega właśnie profesjonalizm urządzenia.
Pamiętam moja babcia kiedyś też miała taką wyciskarkę, że jak mi pożyczała to mówiła, żebym kroiła na kawałki i nie za twarde owoce bo zepsuję :P

Na szczęście czasy się zmieniają, sprzęt się zmienia...:)
karolka

Postautor: Kamyk267 » czw paź 05, 2017 8:37 am

To prawda. Sprzęt jest coraz lepszy i coraz bardziej dostosowany do naszych potrzeb. Welmax, myślę, bije w tym wszystkich na głowę. Każdy sprzęt, garnek, przemyslany w najmniejszym detalu, żeby było prosto i wygodnie. Ta wyciskarka np., myślę że mogłaby się sprawdzić nie tylko do domowego użytku ale też w jakimś punkcie wyciskania soków.
Kamyk267

Postautor: karolka » czw paź 05, 2017 8:40 am

Tego nie wiem, chociaż patrząc na jakość wykonania jakie oferuje Welmax, plus właśnie wygodę użytkowania ( możliwość wrzucania całych owoców i warzyw, duży wlot), może i by się sprawdziła jako urządzenie bardziej eksploatowane. A co, myślisz o takim biznesie z Sybillą? ;) Będziesz robił soki?
karolka

Postautor: Kamyk267 » śr paź 11, 2017 10:26 am

Szczerze mówiąc przeszło mi to kiedyś przez myśl, a teraz przy okazji wątku o tej wyciskarce Sybilla znowu zacząłem się zastanawiać ;) Taka praca to byłaby przyjemność nie tylko dla mnie bo i dla klientów.
Kamyk267

Poprzednia

Wróć do Sklep Welmax