Mata masująca Medihome Welmax

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Mata masująca Medihome Welmax

Postautor: Nomada » czw sty 26, 2017 12:42 pm

Jak ktoś ma to niech podzieli się wrażeniami :) Jestem zainteresowana zakupem, bo mam problemy z plecami.
Nomada

Re: Mata masująca Medihome Welmax

Postautor: karolka » czw sty 26, 2017 12:56 pm

Mama ma coś bardzo, ale to bardzo podobnego i często na tym przesiaduję jak u niej bywam. Nie mam problemów z plecami, czasem trochę bolą jak długo stoję, ale to urządzenie oczarowało mnie inną funkcją. RELAKS. Po prostu siadam i odpływam! :D Pod tym względem polecam zdecydowanie. Lepsze niż melisa! :P
Ostatnio zmieniony pn lut 06, 2017 10:31 am przez karolka, łącznie zmieniany 1 raz
karolka

Postautor: werojaw » czw sty 26, 2017 1:00 pm

Warto. Później napiszę szerzej, ale znam to urządzenie i naprawdę pomaga. Kiedyś chodziłam na zabiegi na takim "fotelu" i za każdy płaciłam 100 zł. Wydałam kupę kasy. Fakt pomogło, ale jakbym miała chodzić regularnie, np codziennie na 20 min to bym zbankrutowała, dlatego lepiej mieć coś takiego w domu i korzystać kiedy się chce.
werojaw

Postautor: Koper » pn lut 06, 2017 10:35 am

To prawda. Tez mnie kiedyś namawiali na takie zabiegi. Jeden na próbę miałam za free, ale później już musiałabym płacić, też w okolicach 100 zł. Czułam się fajnie jak mnie to masowało, więc też jestem zainteresowana. Werojaw- czekamy na ten szerszy opis.
Koper

Postautor: werojaw » pn lut 06, 2017 11:12 am

Tutaj jest opis co to ma i jak działa http://sklep.welmax.pl/medihome
A jeśli chodzi o moje wrażenia...Masaż na pewno likwiduje dolegliwości bólowe. Ja często mam problemy z karkiem. Źle śpię, coś mnie przewieje i od razu jestem "sztywna" ;). Jak regularnie siadam na fotelu to mięśnie chyba są wzmocnione bo bóle i sztywność karku zdarzają się sporadycznie- kiedyś kilka razy w miesiącu.
Myślę, że warto, tym bardziej, że tak jak mówiłam, w różnych przychodnich i u rehabilitantów, trzeba za każde takie posiedzenie dużo płacić, więc zakup bardziej się opłaca.
werojaw

Postautor: karolka » czw mar 30, 2017 9:55 am

werojaw pisze:Tutaj jest opis co to ma i jak działa http://sklep.welmax.pl/medihome
A jeśli chodzi o moje wrażenia...Masaż na pewno likwiduje dolegliwości bólowe. Ja często mam problemy z karkiem. Źle śpię, coś mnie przewieje i od razu jestem "sztywna" ;). Jak regularnie siadam na fotelu to mięśnie chyba są wzmocnione bo bóle i sztywność karku zdarzają się sporadycznie- kiedyś kilka razy w miesiącu.
Myślę, że warto, tym bardziej, że tak jak mówiłam, w różnych przychodnich i u rehabilitantów, trzeba za każde takie posiedzenie dużo płacić, więc zakup bardziej się opłaca.

Rzeczywiście, sprawdziłam z ciekawości ceny takich zabiegów u mnie w okolicy i lepiej kupić i mieć własny materac niż chodzić i płacić, bo można zbankrutować. No i lepiej we własnym domu, w spokoju niż w jakimś gabinecie. Mnie takie miejsca stresują bardziej niż relaksują jednak ;)
karolka

Postautor: Kamyk267 » śr kwie 12, 2017 11:17 am

teraz chyba 80% społeczeństwa ma problemy z kręgosłupem, więc pewnie warto miec takie urządzenie. Najważniejsze jest wzmocnienie mięśni a taki głęboki masaż działa wzmacniająco nawet na te głębokie partie, których nie używamy. jest to na pewno opcja do rozważenia żeby sobie posiedzieć parę minut dziennie, czy nawet w robocie jak ktos ma siedzącą pracę.
Kamyk267

Postautor: karolka » pt kwie 21, 2017 12:47 pm

Jest jeszcze inna mata masująca w sklepie welmax. Maxmedica się nazywa jakoś tak. Jest droższa, ale wg mnie ma lepsze możliwości. W środku ma kamienie jadeitu. Zobaczcie sobie.
karolka

Postautor: werojaw » pt kwie 21, 2017 12:51 pm

Możesz wrzucić jakiś link lub szerszy opis jak to wygląda?
werojaw

Postautor: karolka » pt kwie 21, 2017 12:54 pm

http://www.welmax.pl/produkty_medyczne Tam niżej sobie zjedź jest mata. Lub bezpośrednio na stronie http://www.maxmedica.pl/
karolka

Wróć do Sklep Welmax