Bezfiltrowy oczyszczacz powietrza Welmax

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Bezfiltrowy oczyszczacz powietrza Welmax

Postautor: Koper » wt cze 14, 2016 7:57 am

Bardzo mnie interesuje ten produkt. Ciekawa jestem gdzie jest jakiś szerszy opis działania no i cena. Jeszcze się nie orientuję dobrze na tej nowej stronie, nie wiem czy coś przeoczyłam, ale bardzo bym chciała się bliżej zapoznać z tym produktem. Może ktoś pomóc?
Koper

Re: Bezfiltrowy oczyszczacz powietrza Welmax

Postautor: Nomada » śr cze 15, 2016 8:18 am

Tam jest taka zakładka, w którą klikasz po więcej informacji i wyświetla się ta strona http://lepszepowietrze.pl/
Tu masz cenę i szczegółowe informacje o produkcie :)
Przyznam, że też jestem pod wrażeniem. Fajnie, że Welmax się rozwija w tym kierunku :)
Nomada

Postautor: werojaw » śr cze 15, 2016 8:23 am

Generalnie Welmax od początku chyba celował w produkty dla zdrowia, no ale fakt, fajnie, że pojawiają się takie typowo medyczne rzeczy, bo zapotrzebowanie jest. Szczególnie na produkty dobre jakościowo.
werojaw

Postautor: karolka » czw cze 16, 2016 8:23 am

Nie wiem czemu ile razy spojrzę to czytam " bezfiltrowy odkurzacz powietrza welmax" :P
W każdym razie moja mama jak była w jakimś uzdrowisku w Sopocie to w pomieszczeniu był ten oczyszczacz i później długo szukała informacji o nim, ale było niewiele. Teraz jej pokazałam i jeśli będzie szansa zakupu na raty to pewnie kupi, bo mówi, że podczas 3 tygodniowego pobytu wtedy nie miała żadnych alergii, a na kurz ma zawsze i wszędzie mimo pozornej czystości.
karolka

Postautor: Koper » czw cze 16, 2016 8:30 am

Ciekawe jakie efekty przy astmie. Mieszkam na nowobudowanym osiedlu, wszędzie kurz i pył także jest co oczyszczać.
Koper

Postautor: Nomada » pn lip 04, 2016 8:41 am

No z tego co piszą przy astmie też pewnie się sprawdza. Ciekawe czy jest możliwość przetestowania takiego urządzenia przed zakupem. Albo można chociaż iść na pokaz welmax i zobaczyć jak to działa. Jak ktoś ma problemy typu astma/alergia to powinien od razu poczuć różnicę.
Nomada

Postautor: werojaw » śr lip 06, 2016 8:34 am

Na pokaz zawsze można się umówić. Teraz jest na stronie welmax ta zakładka, także ułatwia to sprawę.
werojaw

Postautor: Koper » śr lip 20, 2016 11:20 am

No ja mam zamiar zamiar iść na pokaz i zobaczyć, posłuchać jak działa. Pewnie coś więcej powiedzą na ten temat niż jest napisane. Przy okazji o te okulary do światłoterapii wypytam.
Koper

Postautor: Kamyk267 » pn wrz 26, 2016 3:06 pm

Ja tam nie jestem za sterylną czystością i przesadą, ale z drugiej strony nie mam aż tak wielkich problemów zdrowotnych jak inni.
Czasem sobie myślę, że niedługo przez zanieczyszczenia itp, wszyscy będziemy musieli się ratować takimi wynalazkami.
Kamyk267

Postautor: Koper » czw wrz 29, 2016 11:47 am

To prawda, ludzie się śmieją dopóki nie zaczną chorować. Wtedy łapią się wszystkich rozwiązań, dlatego warto się dowiadywać co jest skuteczne.
Koper

Wróć do Sklep Welmax