Łatwy sposób umówienia się na pokazy welmax

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Łatwy sposób umówienia się na pokazy welmax

Postautor: karolka » czw cze 09, 2016 5:17 am

Nie wiem czy widzieliście ale jest nowa strona welmax.pl i w prosty sposób można umówić się na pokaz bo jest specjalna zakładka. Piszę bo dużo osób o to pytało swego czasu. :)
karolka

Re: Łatwy sposób umówienia się na pokazy welmax

Postautor: werojaw » czw cze 09, 2016 5:24 am

Oooooo super jest na nowa strona welmaxu, bardziej przejrzysta i widzę chyba nowość- produkty medyczne. Wcześniej tego chyba nie było. :) A nie widzę tej zakładki z pokazami ;) Może to jeszcze za wczesna pora na mnie :P
werojaw

Postautor: karolka » pt cze 10, 2016 11:03 am

Bo to nie jest tam u góry w głównych zakładkach tylko musisz niżej zjechać i jest po prawej stronie taka ramka "umów się na pokaz" czy jakoś tak ;) Klikasz i wpisujesz konkrety, gdzie kiedy, co chcesz zobaczyć.
karolka

Postautor: werojaw » pn cze 13, 2016 8:15 am

Znalazłam już, no fajne rozwiązanie bo rzeczywiście każdy pytał czy dzwonić, czy pisać, żeby zapytać o pokaz, a tu wszystko "aligancko" jak mówi mój dziadek ;) Bardzo dobre rozwiązanie i dobrze, że taki wątek powstał to ludzie będą wiedzieli co i jak.
werojaw

Postautor: Koper » wt cze 14, 2016 7:54 am

Dawno mnie nie było na Welmaxowym forum a tu tyle zmian :) Bardzo mi się podoba nowa strona. Zakładka z ankietą do umówienia się na pokaz super sprawa. Aligancko rzeczywiście :D
Trzeba wypróbować jak to w praktyce działa. Chętnie bym się wybrała na pokaz odkurzacza.
Koper

Postautor: Nomada » pt cze 17, 2016 8:17 am

Którego dokładnie odkurzacza? Turbo Power Cleaner czy Elektra Easy Plus?
Nomada

Postautor: Koper » pt cze 17, 2016 8:23 am

Chodzi mi o ten samo jeżdżący JET Cleaner :)
Koper

Postautor: Nomada » pn cze 20, 2016 8:16 am

Aaaaa no tak. Fajna sprawa, tylko zastanawiam się czy by się sprawdził w starszym mieszkaniu, gdzie są jeszcze progi. On chyba musi poruszać się po płaskich powierzchniach. Gdzieś chyba był taki wątek już.
Nomada

Postautor: karolka » pn cze 20, 2016 8:20 am

Tak był taki wątek na tym welmaxowym forum, ktoś chyba pytał czy po puszystych powierzchniach i miękkich dywanach nie będzie problemu z przemieszczaniem,ale to ponoć zależy od wielkości i ustawienia kółek.
karolka

Postautor: Nomada » wt cze 21, 2016 8:59 am

Tak tak :) to nawet ja chyba pisałam bo czytałam gdzieś na stronie welmaxu. Czym większe te kółka i wyżej ustawione, tzn...nie wiem jak to określić, ale to tak jak samochód terenowy chyba :P czym lepsze ustawienie tym większe możliwości na nierównym terenie.
Nomada

Wróć do Sklep Welmax