Okulary do światłoterapii Welmax

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Re: Okulary do światłoterapii Welmax

Postautor: werojaw » pn mar 20, 2017 2:32 pm

No no, to taki ekskluzywny prezent. Zazdroszczę koleżance :) Jeśli dostała i testuje to fajnie jakby się podzieliła za jakiś czas wrażeniami :) Jesteśmy ciekawi, pozwolę sobie tak w imieniu grupy napisać :P
werojaw

Postautor: karolka » śr mar 22, 2017 2:06 pm

Tak, też jestem ciekawa opinii. Lubię takie nowe wynalazki, czytam blogi, opinie na forach. Welmax ostatnio ma sporo takich nowinek technologicznych i też buszuję w necie w poszukiwaniu recenzji od użytkowników :)
karolka

Postautor: Kamyk267 » śr mar 22, 2017 2:12 pm

Prezent został wręczony :P Chciałem się wstrzymać z opinią, miesiąc lub dwa, no ale jak się tu wszyscy niecierpliwią to napiszę.
Koleżanka używa ich od 9 marca do chwili obecnej. Pierwsze efekty odczuła po 4 dniach regularnego używania. Początkowo szybciej zasypiała, ale jeszcze budziła się w nocy, później już przesypiała całą noc bez przebudzeń. Mówi, że ma taki "twardy" sen, a wcześniej byle szmer był w stanie ją zbudzić. Ogólnie czuje się bardziej wypoczęta i nie ma ochoty na drzemki w ciągu dnia.
Kamyk267

Postautor: karolka » śr mar 22, 2017 2:19 pm

Czyli działają! Super :) A mam pytanie czy np miała początkowo jakieś objawy typu ból głowy? Niby czasem tak może być w pierwszych dniach.
karolka

Postautor: Kamyk267 » wt mar 28, 2017 11:38 am

Nie, nic nie wspominała o takich objawach. Może nie chciała marudzić skoro prezent dość kosztowny :P
Ja ostatnio je sobie ponosiłem z ciekawości i też głowa mnie nie bolała.
Kamyk267

Poprzednia

Wróć do Sklep Welmax