Nakolanniki wełniane welmax opinie

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Nakolanniki wełniane welmax opinie

Postautor: werojaw » wt cze 16, 2015 8:56 am

Mam pytanie, czy ktoś z Was lub waszych bliskich stosował takie nakolanniki na reumatyczne bóle kolan? Zamierzam kupić coś takiego babci. Bardzo bym chciała jej trochę ulżyć, bo narzeka na bóle kolan.
werojaw

Re: Nakolanniki wełniane welmax opinie

Postautor: karolka » wt cze 16, 2015 9:12 am

Pytałaś chyba też ostatnio o pas lędźwiowy- to na tej samej zasadzie- ciepło często pomaga złagodzić ból- szczególnie w bólach reumatycznych. Mój dziadek ma taki wełniany pas na kręgosłup i mu pomaga, więc myślę, że takie nakolanniki też się sprawdzą. :)
karolka

Postautor: Kamyk267 » wt cze 16, 2015 9:18 am

Moja babcia ma takie nakolanniki i jej pomagają- zdecydowanie mniej ją boli, czasem mówi, że wcale nie czuje bólu. Oprócz tego, że ta wełna grzeje to jeszcze pobudza krążenie- coś na zasadzie mikromasażu.
Kamyk267

Postautor: werojaw » wt cze 16, 2015 9:27 am

Dziękuję za opinie- kupie jej na urodziny, z resztą nie są jakoś strasznie drogie :) Mam nadzieję, że babcia poczuje ulgę :)
werojaw

Postautor: karolka » pt cze 19, 2015 9:30 am

Na pewno będzie zadowolona- daj znać za jakiś czas jak się prezent podobał. Rozmawiałam wczoraj z dziadkiem- mówi, że poleca i pozdrawia babcię i zaprasza na tańce jak już się upora z bólem :D
karolka

Wróć do Sklep Welmax