Siedzisko z oparciem Merynos

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Siedzisko z oparciem Merynos

Postautor: karolka » pt maja 01, 2015 9:18 am

Hej- chcę kupić babci na prezent takie siedzisko. Ona ma taki swój stary ulubiony fotel- zapadnięty już, ale nie pozwala go wyrzucić, podkłada sobie jakieś poduszki itp, ale i tak ledwo z niego wstaje- może to jakoś sprawi, że wygodnie jej się będzie siedziało i wstawało. Co sądzicie?
karolka

Re: Siedzisko z oparciem Merynos

Postautor: werojaw » pt maja 01, 2015 9:24 am

Jeśli jest to coś w rodzaju materacy tych z welmaxu, to myślę, że warto- te materace np nie są zbyt grube, ale za to są sprężyste- nie ugniatają się- wracają do swojego poprzedniego kształtu. Podkładanie poduszek itp nic nie da, bo one się po kilku dniach i tak zrobią wklęsłe i tak można sobie układać po 100 nawet ;)
werojaw

Postautor: karolka » pt maja 01, 2015 9:29 am

Tak, jest dokładnie tak jak mówisz- poduszki się piętrzą, ale codziennie trzeba nowe dokładać, bo się zapadają, dlatego chcę coś trwalszego kupić, co też ładnie będzie wyglądało i będzie zapewniało wygodę. Cena nie jest jakaś strasznie duża, może 2 takie bym kupiła nawet.
karolka

Postautor: Koper » pt maja 01, 2015 9:34 am

Możecie to pokazać? Z tego co piszecie to dobre rozwiązanie, dla starszej osoby jak znalazł. Jak fotel jest mocno zapadnięty to może rzeczywiście lepiej kupić 2 takie. Tak to jest z tymi naszymi babciami i dziadkami- często mają sentyment do różnych mebli, przedmiotów i nie pozwolą wymienić na nowe. :)
Koper

Postautor: karolka » pt maja 01, 2015 9:36 am

karolka

Postautor: werojaw » sob maja 09, 2015 9:33 am

No wygląda nieźle- tak jak mówiłam, to jest coś takiego jak materace welmaxu także spokojnie możesz kupić, nie zapadnie się- jak fotel jest bardzo stary to może rzeczywiście 2 lepiej.
werojaw

Postautor: Koper » sob maja 09, 2015 9:39 am

Ciekawe czy są inne kolory- ciemniejsze. Na stronie nie ma żadnych zdjęć innych ani informacji o wariantach kolorystycznych do wyboru...Te jasne są ładne, ale ja to zawsze boję się, że zaraz ubrudzę.
Koper

Postautor: werojaw » sob maja 09, 2015 9:43 am

No nie ma zdjęć ani informacji, ale jak masz wątpliwości to najlepiej tam zadzwonić, albo napisać maila. Ja tam piszę jak chcę się czegoś więcej dowiedzieć- zawsze już tego samego dnia, najpóźniej następnego odpisują :) Bardzo mili ludzie tam pracują :)
werojaw

Wróć do Sklep Welmax