Elektra Easy Plus nowy odkurzacz Welmax opinie

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Elektra Easy Plus nowy odkurzacz Welmax opinie

Postautor: Koper » pn kwie 27, 2015 3:26 pm

Widzieliście w ofercie Welmaxu ten odkurzacz? To chyba nowy produkt nie? Widziałam wcześniej Turbo Power Cleaner, ale tego jeszcze nie. Co o nim sądzicie? Ja szukam takiego uniwersalnego urządzenia właśnie i nie wiem co wybrać.
Koper

Re: Elektra Easy Plus nowy odkurzacz Welmax opinie

Postautor: karolka » pn kwie 27, 2015 3:37 pm

Najważniejsze w takich uniwersalnych urządzeniach jest odkurzanie i czyszczenie- fajnie jak jest funkcja czyszczenia parą no i osuszanie jak coś się rozleje. Nie widziałam go jeszcze na stronie welmaxu. Są już jakieś zdjęcia i informacje, czy widziałaś na jakiejś prezentacji?
karolka

Postautor: Koper » pn kwie 27, 2015 3:44 pm

http://elektraeasy.pl/ Tak to wygląda- ma wszystkie funkcje, o których piszesz. Mi jeszcze zależy na tym, żeby oczyszczał powietrze- coś zamiast nawilżacza. Duży jest wybór i zastanawiam się co kupić. Czy Elektra Easy Plus czy ten Turbo Power Cleaner- tam piszą, że jest dobry dla alergików też, czy może zupełnie innej firmy...?
Koper

Postautor: werojaw » pn kwie 27, 2015 6:26 pm

Ja już z doświadczenia wiem, że jak szukałam sprzętu "różnych" firm, to w rezultacie okazywało się, że wszystko jest chińskie, dlatego teraz zawsze śledzę nasz polski rynek, naszych producentów. Welmax ma już tyle lat, tyle produktów i zadowolonych klientów, że wybrałabym coś od nich na pewno. O Turbo Power Cleaner był tu już chyba jakiś wątek to sobie poczytaj.
werojaw

Postautor: karolka » pn kwie 27, 2015 6:32 pm

No wygląda to nieźle, pojemnik 6 litrów, czyszczenie parą jest i oczyszczanie powietrza- z tymi chińskimi produktami to prawda niestety, teraz co by nie kupić to okazuje się, że made in china. Tutaj przynajmniej masz pewność, że to dobry jakościowo odkurzacz, nie żadna podróba.
karolka

Postautor: Nomada » pn kwie 27, 2015 6:37 pm

No jest to kolejny dobry produkt welmaxu- patrzę tak z ciekawości, porównuję z tym TPC i widzę, że różnią się ceną, wielkością- Elektra Easy Plus jest chyba mniejszy. Poza tym chyba maja bardzo podobne funkcje i co ważne obydwa oczyszczają powietrze- dla alergików to świetne rozwiązanie, bo nie trzeba dodatkowo nawilżaczy stosować.
Nomada

Postautor: Kamyk267 » śr kwie 29, 2015 11:41 am

Dobrze, że jest mały- takie odkurzacze często są ogromne i ważą tonę. Znajomy ma firmę sprzątającą i nakupował kilka takich "kombajnów", kobity ledwo to dźwigają- może mają wiele funkcji, ale co z tego jak można sobie kręgosłup zepsuć wnosząc np po schodach. Ten jest mały i to duży plus poza wszystkimi funkcjami.
Kamyk267

Postautor: Nomada » śr kwie 29, 2015 11:46 am

Tak, to ważne żeby był mały i nie za ciężki- ja się zastanawiałam nad tym Turbo Power Cleaner, ale teraz się waham- cena jest wyższa, ale chyba jest mniejszy właśnie. TPC wydaje mi się taki ...bardziej profesjonalny do sprzątania wielkich powierzchni, a ten Elektra Easy Plus bardziej do domu- takie mam pierwsze skojarzenie. Ważna jest dla mnie funkcja odświeżania powietrza i obydwa to mają. Muszę się zastanowić. Co byście wybrali?
Nomada

Postautor: werojaw » śr kwie 29, 2015 11:52 am

No ja też się waham- pamiętam my się wymieniałyśmy uwagami pod wątkiem z TPC :) Ja oczywiście jak to baba patrzę teraz na wygląd i ten elektra easy plus jakoś mi się bardziej podoba :P Musze poczytać więcej o funkcjach. Welmax coraz więcej fajnych produktów wprowadza do swojej oferty i to dobrze, ale ciężko się zdecydować.
werojaw

Postautor: Kamyk267 » śr kwie 29, 2015 11:55 am

Wg mnie TPC jest bardziej odpowiedni do dużego domu z ogrodem, tarasem- można go nawet użyć jako dmuchawę do liści, a ten EEP lepszy do mieszkania- mały, lżejszy, zajmuje mniej miejsca- w takim domowym korzystaniu funkcje podobne.
Kamyk267

Następna

Wróć do Sklep Welmax