Sklepy stacjonarne welmax-u w innych miastach

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Sklepy stacjonarne welmax-u w innych miastach

Postautor: Nomada » pt lip 11, 2014 9:20 am

Z tego co się orientuję do jedynie w Poznaniu można kupić produkty Welmax na miejscu. Czy ktoś się orientuje, czy przewidywane jest otwarcie punktów Welmax w innych miastach- np w trójmieście? :D Byłoby miło :P
Nomada

Re: Sklepy stacjonarne welmax-u w innych miastach

Postautor: Gosposia » ndz lip 13, 2014 8:21 pm

Z tego co wiem, nie otwarto dotąd sklepu ani w Gdańsku ani w Łodzi ani w Warszawie.Pewności nie mam. Myślę, że sklep stacjonarny byłby najlepszym pomysłem.
Gosposia

Postautor: werojaw » sob maja 09, 2015 9:47 am

Fajnie by było jakby gdzieś jeszcze był ich sklep, ale z drugiej strony Welmax organizuje tyle pokazów swoich produktów w różnych miastach, gdzie też można kupić na miejscu, że...nie wiem czy to jest niezbędne. :)
werojaw

Postautor: Nomada » sob maja 09, 2015 9:51 am

Tak, to prawda- post napisany już jakiś czas temu i zdążyłam się już zorientować, że te pokazy naprawdę często się odbywają, także żaden problem, żeby zobaczyć na żywo produkty welmaxu i kupić na miejscu :) Chociaż kto wie, cały czas się rozwijają, może i się kiedyś doczekamy sklepu stacjonarnego :)
Nomada

Wróć do Sklep Welmax