Welmax opinie o Turbo Power Cleaner

Specjalnie dla wszystkich sympatyków firmy Welmax - oficjalny sklep internetowy Welmax został otwarty!

Moderator: mich-na

Welmax opinie o Turbo Power Cleaner

Postautor: Gosposia » wt lip 08, 2014 12:30 pm

Czy ktoś posiada może odkurzacz z Welmax? Jakieś specjalne, wyróżniające go funkcje? Co to znaczy, że, jak piszą na stronie, może zastępować mopa? Jak to działa?
Gosposia

Re: Welmax opinie o Turbo Power Cleaner

Postautor: mieczija » wt lip 08, 2014 5:47 pm

Dasz linka do strony bo nie mogę znaleźć opisu producenta?
mieczija

Postautor: Gosposia » czw lip 10, 2014 1:31 pm

Gosposia

Postautor: Koper » pt mar 20, 2015 11:07 am

Ja mam taki TPC welmax- odkurzacz to nie jest najlepsze określenie, bo ma bardzo dużo funkcji. Byłam na początku sceptycznie nastawiona- znajoma zabrała mnie na pokaz i tam zmieniłam zdanie. Później przed zakupem i tak się wahałam, bo to jednak większy wydatek, ale jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o to, że może zastąpić mopa- ma po prostu różne funkcje i końcówki- można nim odkurzać, myć, nawet prać- np tapicerkę. No i jest bardzo cichy- bałam się, że będzie robił dużo hałasu, ale na szczęście nie ;)
Koper

Postautor: karolka » pt mar 20, 2015 11:24 am

Ja byłam z siostrą na pokazie- kupiłyśmy na spółę- mieszkamy po sąsiedzku- dosłownie drzwi w drzwi także dzielimy się i nie był to taki duży wydatek na dwie :) Cóż mogę powiedzieć- polecam- alergikom, osobom, które mają w domu zwierzęta i sierść, małe dzieci, które wycierają wszędzie brudne ręce :) Jak ktoś tu wspomniał- świetnie nadaje się do odświeżania mebli, dywanów. Moją zmorą było zawsze czyszczenie fug- teraz to żadem problem. No, ale jak ktoś chce się upewnić to warto iść na pokaz :)
Ostatnio zmieniony pt mar 20, 2015 11:46 am przez karolka, łącznie zmieniany 1 raz
karolka

Postautor: Koper » pt mar 20, 2015 11:31 am

Tak, to prawda- jest wart swojej ceny, czuć wyraźną różnicę- szczególnie jak ktoś jest alergikiem to jest duża ulga. Ja mam w domu 2 psy i zawsze było pełno sierści wszędzie. Nie mogłam sobie poradzić, rozcierałam to tylko mokrymi gąbkami, ścierkami, a teraz to żaden problem. Oprócz tego kupuję olejki takie zapachowe i nie muszę stosować żadnych innych odświeżaczy powietrza. Zapach utrzymuje się bardzo długo :)
Koper

Postautor: Nomada » pt mar 20, 2015 11:41 am

Byłam swego czasu na pokazie i bardzo chciałam kupić, ale wyszły inne nieoczekiwane wydatki. Mam nadzieję, że w tym roku się uda. Nie jestem osobą, która kupuje w ciemno, dlatego popytałam ludzi, którzy mają ten odkurzacz, byłam na pokazie, widziałam na własne oczy, sporo o nim czytałam. Bardzo przydatne wielofunkcyjne urządzenie. Moja znajoma ma TPC- jest alergiczką, stosowała w mieszkaniu nawilżacze powietrza i inne cuda, a teraz nie musi. Jak się do niej wchodzi do czuć takie czyste nawilżone powietrze. Jakiś czas temu zamierzałam kupić nową sofę do salonu i pożyczyłam od niej ten welmax-owy wynalazek- myślę, a nóż się uda odpicować i kanapa wygląda jak nowa. Widziałam tyle możliwości tego urządzenia, że naprawdę- śni mi się po nocach :) Warto coś takiego mieć.
Nomada

Postautor: werojaw » pt mar 20, 2015 11:59 am

Nomada pisze:Byłam swego czasu na pokazie i bardzo chciałam kupić, ale wyszły inne nieoczekiwane wydatki. Mam nadzieję, że w tym roku się uda. Nie jestem osobą, która kupuje w ciemno, dlatego popytałam ludzi, którzy mają ten odkurzacz, byłam na pokazie, widziałam na własne oczy, sporo o nim czytałam. Bardzo przydatne wielofunkcyjne urządzenie. Moja znajoma ma TPC- jest alergiczką, stosowała w mieszkaniu nawilżacze powietrza i inne cuda, a teraz nie musi. Jak się do niej wchodzi do czuć takie czyste nawilżone powietrze. Jakiś czas temu zamierzałam kupić nową sofę do salonu i pożyczyłam od niej ten welmax-owy wynalazek- myślę, a nóż się uda odpicować i kanapa wygląda jak nowa. Widziałam tyle możliwości tego urządzenia, że naprawdę- śni mi się po nocach :) Warto coś takiego mieć.

No ja jestem w takiej samej sytuacji :) też mam nadzieję, że w tym roku uda się kupić, bo do tej pory zawsze coś innego wypadło, nieoczekiwane wydatki. Jestem ciekawa czy da sobie rade z moją kanapą- była czyszczona kilka razy, ale, efekt marny- tak samo dywan. Myślę, że do lata uda mi się kupić- na pewno dam znać czy się sprawdził.
werojaw

Postautor: karolka » pt mar 20, 2015 12:14 pm

No tak nie jest to mały wydatek, ale jak się podliczy np wszystkie środki czystości, które można zastąpić jednym urządzeniem, różne mopy itp. to okazuje się, że jest to spora oszczędność. Moja mama to np kupuje jakieś odkurzacze w marketach- średnio co 2 lata, bo się zapchają czymś, spali się silnik ;) Welmax ma produkty wysokiej jakości więc jak się kupuje to z myślą, że na długie lata i taka inwestycja się zwróci w końcu.
karolka

Postautor: Nomada » pn mar 23, 2015 10:42 am

Tak, ludziom się wydaje, że jak kupią odkurzacz za 200 zł w markecie, mopy, ścierki itp i wymieniają to średnio co 2 lata to oszczędzą, a niestety guzik prawda. Jak to się mówi "nie stać mnie na tanie rzeczy"- i tak to jest- lepiej kupić raz a dobrze niż wydawać kasę na produkty wątpliwej jakości, które co chwilę lądują w śmieciach.
Nomada

Następna

Wróć do Sklep Welmax