Pas lędźwiowy merynos

Bolą Cię wiecznie plecy? Przeczytaj porady na forum.

Moderator: mich-na

Pas lędźwiowy merynos

Postautor: werojaw » pt cze 12, 2015 9:25 am

Czy ktoś z Was ma taki pas i może potwierdzić jego skuteczność? Chcę kupić babci na urodziny bo narzeka na bóle pleców. Czytam, że jest odpowiedni dla osób z przewlekłymi bólami- mam nadzieję, że przyniesie jej ulgę.
werojaw

Re: Pas lędźwiowy merynos

Postautor: Nomada » pt cze 12, 2015 9:34 am

http://welmax.pl/p,72,pl,_pas_led_wiowy_merynos.html o to chodzi? Ciepło zawsze pomaga przy takich bólach, a ta wełna na pewno zapewni odpowiednią temperaturę, która uśmierzy ból. Nie znam nikogo kto ma taki pas, ale mam zaufanie do produktów welmaxu także, ja bym kupiła.
Nomada

Postautor: karolka » pt cze 12, 2015 9:41 am

Mój dziadek ma taki pas i bardzo sobie chwali- nosi go z powodu bólu kręgosłupa, ale też miewa problemy z nerkami. Mówi, że zdecydowanie lepiej się czuje i nie łyka już żadnych tabletek przeciwbólowych, którymi truł się wcześniej. Także myślę, że śmiało można babci kupić.
karolka

Postautor: Kamyk267 » wt cze 16, 2015 9:16 am

Moja babcia ma takie wełniane nakolanniki welmaxu- cierpi na bóle reumatyczne kolan i jej to bardzo pomaga i minimalizuje ból, czasem całkowicie likwiduje. Ten pas ma takie samo działanie, więc powinien pomóc.
Kamyk267

Postautor: werojaw » wt cze 16, 2015 9:32 am

Dzięki za odpowiedzi- o tych nakolannikach też myślałam- babcia ma bóle reumatyczne, na kolana też narzeka. Mam nadzieję, że będzie zadowolona z prezentu. Dam znać za jakieś 2 tygodnie. :)
werojaw

Postautor: karolka » pt cze 19, 2015 9:21 am

Na pewno będzie zadowolona, czekamy na relację i dużo zdrowia dla babci! :)
karolka

Postautor: werojaw » czw mar 17, 2016 10:50 am

Trochę mnie tu nie było :P Zapomniałam na śmierć, że miałam tu napisać, no ale lepiej późno niż wcale.
Sprezentowałam babci i pas i nakolanniki. Bardzo była zadowolona z prezentu i oczywiście zachwalała - bałam się na początku, że po prostu chciała być miła dlatego tak zachwala, ale mama, która się nią częściej opiekuje, zauważyła, że babcia bierze mniej tabletek przeciwbólowych niz dotychczas, a czasami prawie wcale, także pomogło chyba. Przy takich reumatycznych bólach jak widać sie sprawdza.
Pozdrawiam.
werojaw

Postautor: Kamyk267 » pt mar 18, 2016 9:20 am

No i superancko. Mówiłem, że pomoże. :D Jeszcze kapcie i będzie komplet :P :) Pozdrowienia dla babci!
Kamyk267

Postautor: werojaw » pn mar 21, 2016 10:40 am

A wiesz, że nie głupi pomysł :P teraz się trochę śmiejemy, ale kto wie w jakiej formie będziemy na starość. Reumatyzm nieprzyjemna choroba i ciepło ma tu dużo wspólnego, więc nie wykluczam, że niedługo całą babcię opatulimy :)
werojaw

Wróć do Dbaj o kręgosłup