Mata masująca Maxmedica welmax

Bolą Cię wiecznie plecy? Przeczytaj porady na forum.

Moderator: mich-na

Mata masująca Maxmedica welmax

Postautor: Koper » czw kwie 20, 2017 1:57 pm

To chyba jest niezłe urządzenie bardziej profesjonalne jeśli chodzi o terapię kręgosłupa http://www.welmax.pl/produkty_medyczne
Co myślicie? ktoś ma, zamierza kupić?
Koper

Re: Mata masująca Maxmedica welmax

Postautor: Nomada » czw kwie 20, 2017 2:03 pm

Kiedyś byłam na takim zwykłym masażu kamieniami i m.in był tam jadeit. Rzeczywiście czuć działanie tego minerału. Tutaj w bardziej nowoczesny sposób wszystko zgrane. Chciałabym spróbować na pewno i porównać taki masaż klasyczny kamieniami a działanie takiej maty.
Nomada

Postautor: karolka » czw kwie 20, 2017 2:06 pm

Bardzo mi się podoba wykorzystanie naturalnych minerałów w medycynie i w tego typu urządzeniach. Interesuję się kamieniami i ich właściwościami. Jadeit rzeczywiście może być bardzo pomocny w leczeniu różnych dolegliwości bólowych. Muszę poczytać więcej o tej macie.
karolka

Postautor: werojaw » czw kwie 20, 2017 2:11 pm

Wygląda ciekawie. To już chyba drugi podobny produkt w ofercie Welmaxu? Ciekawe czy mogą jej używać osoby z rozrusznikiem serca. Myślę o babci, jej by się coś takiego przydało, ale właśnie ma rozrusznik.
werojaw

Postautor: Koper » czw kwie 20, 2017 2:15 pm

Czytam właśnie na temat samych kamieni, które są tam użyte i zaciekawiło mnie to bardzo. Zastanawiam się tylko jak np bóle migrenowe mata likwiduje skoro nie ma bezpośredniego kontaktu z głową jak się siedzi.
Koper

Postautor: karolka » pt kwie 21, 2017 12:25 pm

Można pewnie jakoś się położyć i oprzeć głowę. Poza tym może też działać jak akupresura, że uciska i masuje inne części ciała, które są odpowiedzialne za bóle głowy. Te punkty nie muszą być na głowie ;)
karolka

Postautor: Kamyk267 » sob kwie 22, 2017 9:57 am

To chyba bardziej profesjonalny sprzęt od tej poprzedniej maty welmaxu. Właśnie nie mogę jej znaleźć w sklepie online. Tej poprzedniej. Chciałbym jeszcze raz poczytać i porównać. Ta wydaje się bardziej do zastosowania medycznego i konkretnych dolegliwości.
Kamyk267

Postautor: karolka » wt kwie 25, 2017 11:12 am

To jest ta poprzednia http://sklep.welmax.pl/medihome :) jest w sklepie online welmaxu w nowościach.
karolka

Postautor: Koper » śr kwie 26, 2017 10:29 am

karolka pisze:Można pewnie jakoś się położyć i oprzeć głowę. Poza tym może też działać jak akupresura, że uciska i masuje inne części ciała, które są odpowiedzialne za bóle głowy. Te punkty nie muszą być na głowie ;)

No tak w sumie nie pomyślałam, że to może działać jak akupresura.Chciałabym przetestować tą matę. Najlepiej 2 które są w ofercie welmaxu bo jest spora różnica cenowa, a chciałabym poczuć, czy jest jakaś znacząca różnica w użytkowaniu.
Koper

Postautor: karolka » wt maja 16, 2017 11:15 am

Pewnie ta droższa jest do bardziej zaawansowanych problemów. Medihome może bardziej działa relaksacyjnie, łagodzi mniejsze dolegliwości, a ta druga ma działanie terapeutyczne, bardziej profesjonalne.
karolka

Wróć do Dbaj o kręgosłup