Pokaz pościeli Welmax

Pościele wełniane korzystnie wpływają na zdrowie - łagodzą objawy reumatyzmu. Jaką Ty masz opinię o tym rodzaju pościeli? Pościele Welmax - spostrzeżenia i opinie.

Moderator: mich-na

Re: Pokaz pościeli Welmax

Postautor: winiar » śr wrz 17, 2014 8:05 am

Aha, zapomniałbym - często na takim pokazie można dostać jakiś drobny upominek, u mnie była to maszynka do krojenia jarzyn, całkiem sprytna.
winiar

Postautor: Nomada » śr wrz 17, 2014 9:36 am

Ja dostałam taką odpowiedź- wcześniej tak jak pisałam, wysłałam maila z pytaniem o pokazy firmy welmax: Firma WELMAX organizuje pokazy w całej Polsce. W tym celu proszę o
podanie Pani danych ( imię, nazwisko, adres i nr tel. ). Jak będzie organizowany pokaz w Pani mieście czy też okolicach zostanie Pani o tym poinformowana. Na Pani zgodę zostanie również wysłane zaproszenie na wskazany adres.
Czyli najlepiej po prostu zapytać :)
Nomada

Postautor: karolka » śr wrz 17, 2014 9:48 am

Super, dzięki za informacje, na pewno napiszę i zbiorę grupę znajomych, bo kilka osób pytało ostatnio o welmax-owe pokazy pościeli i garnków. Napiszę w imieniu całej grupy, żeby już nie zasypywać ich wiadomościami. Kiedyś właśnie znajoma dostała takie imienne zaproszenie i mogła 3 osoby na nim dopisać chyba.
karolka

Postautor: werojaw » śr wrz 17, 2014 9:57 am

Dzięki za info. Skontaktuję się z kimś z welmaxu w takim razie w sprawie pokazu. I mówicie, że upominek można dostać...:) Fajnie :)
werojaw

Postautor: Nomada » czw wrz 18, 2014 9:09 am

Czy na takim pokazie pościeli welmax można od razu coś kupić, czy mają ze sobą tylko model pokazowy?
Nomada

Postautor: karolka » czw wrz 18, 2014 9:15 am

Wydaje mi się, że można. Kiedyś chyba sąsiadka była na pokazie welmaxu i wróciła z materacem. Pewnie mają ograniczoną ilość przy sobie, ale coś tam mają.
karolka

Postautor: werojaw » czw wrz 18, 2014 9:22 am

A czy ktoś z Was się orientuje, czy pokazy pościeli welmax odbywają się w domach np? Bo garnków to często w hotelach, pewnie dlatego, że są połączone z degustacją i dużo ludzi można zaprosić. Kiedyś jakaś znajoma miała pokaz pościeli w domu, ale nie wiem co to za firma była.
werojaw

Postautor: winiar » czw wrz 18, 2014 7:55 pm

Pokazy pościeli welmax organizuje w zależności od potrzeb - zarówno w domu (trzeba mieć na uwadze, że handlowiec nie wszędzie dojedzie) ale także też i na otwartych pokazach. Ja byłem i znajomi też byli - u nas był to hotel w gdańsku, nie pamiętam nazwy. Dostaliśmy po wejściowym prezencie na przywitanie, był też poczęstunek. Nawet jeżeli nie chcesz kupować to warto sobie pizwiedzać:)
winiar

Postautor: markok » czw wrz 18, 2014 7:58 pm

winiar pisze:Pokazy pościeli welmax organizuje w zależności od potrzeb - zarówno w domu (trzeba mieć na uwadze, że handlowiec nie wszędzie dojedzie) ale także też i na otwartych pokazach. Ja byłem i znajomi też byli - u nas był to hotel w gdańsku, nie pamiętam nazwy. Dostaliśmy po wejściowym prezencie na przywitanie, był też poczęstunek. Nawet jeżeli nie chcesz kupować to warto sobie pizwiedzać:)

Czyli byłeś na dwóch pokazach ? Musiało Ci się spodobać:) Za drugi razem też coś kupiles?
markok

Postautor: Nomada » pt wrz 19, 2014 9:37 am

Hmmmm, w sumie to pokaz pościeli mogłabym zaproponować u siebie w domu, bo kilka znajomych chciało też obejrzeć. Z pokazem garnków mógłby być problem, bo mam małą kuchnię, ale pościel...Muszę przemyśleć.
Nomada

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pościele wełniane