Pokaz pościeli Welmax

Pościele wełniane korzystnie wpływają na zdrowie - łagodzą objawy reumatyzmu. Jaką Ty masz opinię o tym rodzaju pościeli? Pościele Welmax - spostrzeżenia i opinie.

Moderator: mich-na

Re: Pokaz pościeli Welmax

Postautor: werojaw » pt wrz 19, 2014 9:43 am

No jest to jakiś pomysł. Nie jest to może pokaz tylko wizyta handlowca z prezentacją pościeli, ale to przecież wystarczy. Można dotknąć, zobaczyć, wypytać jak prać.
werojaw

Postautor: karolka » pt wrz 19, 2014 9:49 am

No ja też chyba mogłabym zebrać grupę znajomych u siebie i zaprosić handlowca z prezentacją pościeli. Chyba, że akurat w najbliższym czasie będzie pokaz w moim mieście, ale tak w domu, kameralnie, czemu nie? :)
karolka

Postautor: Nomada » sob wrz 20, 2014 9:45 am

Wspomniałam znajomym o pokazie pościeli welmax, że ewentualnie mogło by się to odbyć u mnie w domu,a oni zaczęli węszyć i zainteresowali się też garnkami. ;) Pytanie teraz czy można zorganizować pokaz garnków i pościeli za jednym zamachem. Firma ma siedzibę w Poznaniu, więc może nawet bardziej by im się opłacało zrobić 2 w jednym niż przyjeżdżać 2 razy. Byliście na takim łączonym pokazie?
Nomada

Postautor: werojaw » sob wrz 20, 2014 9:47 am

Nomada pisze:Wspomniałam znajomym o pokazie pościeli welmax, że ewentualnie mogło by się to odbyć u mnie w domu,a oni zaczęli węszyć i zainteresowali się też garnkami. ;) Pytanie teraz czy można zorganizować pokaz garnków i pościeli za jednym zamachem. Firma ma siedzibę w Poznaniu, więc może nawet bardziej by im się opłacało zrobić 2 w jednym niż przyjeżdżać 2 razy. Byliście na takim łączonym pokazie?

Nie byłam, ale myślę, że wszystko jest do zrobienia. W końcu klient- nasz pan ;) Trzeba pewnie uzgodnić wcześniej. ;)
werojaw

Postautor: karolka » sob wrz 20, 2014 9:49 am

Tylko wtedy to już raczej pokaz w domu odpada, bo za duże zamieszanie z garnkami, gotowaniem i jeszcze pościel. Pewnie im zależy, żeby jak najwięcej ludzi zaprosić jak już organizują pokaz w odległym mieście.
karolka

Poprzednia

Wróć do Pościele wełniane