Pościel wełniana welmax- zalety i wady

Pościele wełniane korzystnie wpływają na zdrowie - łagodzą objawy reumatyzmu. Jaką Ty masz opinię o tym rodzaju pościeli? Pościele Welmax - spostrzeżenia i opinie.

Moderator: mich-na

Pościel wełniana welmax- zalety i wady

Postautor: Koper » czw mar 23, 2017 12:03 pm

Ogólne pytanie dla tych co mają pościel welmax z wełny. Jakie zalety i wady zauważacie po dłuższym czasie użytkowania?
Koper

Re: Pościel wełniana welmax- zalety i wady

Postautor: karolka » czw mar 23, 2017 12:18 pm

Zalety: miękka, ciepła, nie wywołuje ani nie nasila alergii, nie przyciąga brudu, kurzu itp, oddycha. Zmarźlaki mogą nawet latem pod nią spać. Wadą niewielką jest czyszczenie. Jak się nie ma jakiegoś specjalnego sprzętu to lepiej oddać do pralni profesjonalnej, ale w sumie teraz to nie problem i dużo nie kosztuje taka usługa.
karolka

Postautor: Kamyk267 » wt mar 28, 2017 11:43 am

No, myślę, że czyszczenie to nie problem. U mnie taka usługa ok 8-9 zł kosztuje w nowoczesnej pralni. Poza tym są też sposoby na domowe czyszczenie wełny jak ktoś ma daleko do pralni np. W necie jest mnóstwo informacji.
Kamyk267

Postautor: karolka » pt maja 19, 2017 9:55 am

Jeszcze jedna zaleta - wygląd. To oczywiście kwestia gustu, ale mnie się bardzo podobają wzory i naturalne kolory, brązy i beże.
karolka

Postautor: Nomada » pn gru 04, 2017 10:03 am

Moim zdaniem mogłoby być więcej wzorów, bo kolory raczej naturalne preferuje i te są ok :)
Nomada

Postautor: werojaw » wt gru 05, 2017 9:26 am

No właśnie w kwestii wzorów to też czekam na jakąś nowinkę, ale zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią, że ta kolorystyka, która jest i wzory są naturalne i piękne.
werojaw

Wróć do Pościele wełniane