Używacie patelni welmax?

Gotujesz na patelni grillowej welmax? Dodaj coś od siebie, Twoja opinia jest dla nas cenna.

Moderator: mich-na

Używacie patelni welmax?

Postautor: Nomada » pn cze 23, 2014 12:40 pm

Czy ktoś z Was używa patelni Welmax? Jakie są wasze opinie?
Nomada

Re: Używacie patelni welmax?

Postautor: mieczija » pn cze 23, 2014 4:50 pm

Moja opinia wiele nie wniesie, ale mam znajomego, który używa patelni Welmax. Opinie o produkcie w rodzinie są w większości są pozytywne, znajomy jedynie narzeka że woli kiełbachę z ogniska za to żonie się podoba bo podobno zdrowe.
mieczija

Postautor: Gosposia » pn cze 23, 2014 7:51 pm

Ja się waham. Z jednej strony są jednak grille elektryczne, które też pozwalają na uzyskanie efektu grilla w domu. Na stronie Welmax nie ma wyrafinowanego opisu dotyczącego możliwości tego produktu. Z drugiej, jestem ciekawa smaku takiego steku także również będę wdzięczna za doświadczenia klientów.
Gosposia

Postautor: mieczija » wt cze 24, 2014 5:35 pm

Gosposia pisze:Ja się waham. Z jednej strony są jednak grille elektryczne, które też pozwalają na uzyskanie efektu grilla w domu. Na stronie Welmax nie ma wyrafinowanego opisu dotyczącego możliwości tego produktu. Z drugiej, jestem ciekawa smaku takiego steku także również będę wdzięczna za doświadczenia klientów.

Teoretycznie kiełbasę można zrobić także w zwykłej mikrofalówce z funkcją grilla ale jak to smakuje to pewnie każdy wie:( Welmax znajomego ma tę własciwość, że nie psuje potrawy, jest ona smaczna i zjadliwa a nie jak danie z mikrofali, cyt, ze znajomego:)
mieczija

Postautor: Nomada » czw maja 14, 2015 12:28 pm

No tak, ale nie tylko o smażenie kiełbasy pytam :P Chodzi mi też o warzywa np, mięsa- smażenie bez tłuszczu. Welmax słynie z tego, że ma wszystkie produkty takie prozdrowotne, a zdrowe jedzenie wszystkim się kojarzy z mdlym, suchym i bez smaku- dlatego pytam jak to w rzeczywistości wygląda.
Nomada

Postautor: Kamyk267 » czw maja 14, 2015 12:38 pm

Moja mama ma taka patelnię- korzystałem z niej kilka razy- nie tylko do smażenia kiełbasy :P Co mogę powiedzieć- mięso było smaczne- nie pływało w tłuszczu, bo tam są na dnie takie wypustki gdzie się wszystko zbiera- mimo wszystko nie było suche. Mdłe też nie było- kwestia dobrania przypraw- tu patelnia nie ma nic do rzeczy ;) Jak dla mnie spoko patelnia, a mama się nią wręcz zachwyca ;)
Kamyk267

Postautor: karolka » pn cze 22, 2015 10:38 am

Myślę, że taka patelnia to dobra alternatywa dla tradycyjnego grilla- lepsza od grilla elektrycznego. Jadłam warzywa i mięso grillowane na takiej patelni i bardzo mi smakowało :)
karolka

Postautor: werojaw » pt lip 22, 2016 8:19 am

Jadłam jakiś czas temu i warzywa i mięso z takiej patelni grillowej i tak jak ktoś tu pisał, plus przede wszystkim za to, że jedzenie nie pływa w tłuszczu. To robi kolosalną różnicę. Wszystko jest miękkie jak należy ale nie ocieka tłuszczem, ani też nie jest suche. Dla mnie to spoko rozwiązanie i osobiście wolę od tradycyjnego grilla, bo nie lubię zapachu dymu w jedzeniu.
werojaw

Postautor: karolka » pn paź 02, 2017 3:02 pm

A propos patelni grillowych to fajny artykuł się pojawił na stronie welmax-naczynia.pl
Różne ciekawostki na temat patelni grillowej, zastosowania, przyrządzania potraw. :)
karolka

Postautor: Nomada » śr paź 04, 2017 9:07 am

Wrzucajcie linki jak polecacie jakiś artykuł. Będzie łatwiej :)
Nomada

Następna

Wróć do Patelnia grillowa