Z tłuszczem czy bez?

Gotujesz na patelni grillowej welmax? Dodaj coś od siebie, Twoja opinia jest dla nas cenna.

Moderator: mich-na

Z tłuszczem czy bez?

Postautor: Ur-szula » pt lis 29, 2013 2:27 pm

Widziałam w sklepach różne patelnie grillowe i zastanawiam się, czy faktycznie można smażyć na nich bez tłuszczu?
Ur-szula

Re: Z tłuszczem czy bez?

Postautor: WojciechW » pt lis 29, 2013 2:32 pm

Dotąd miałem grillową - ale z teflonem. Dopóki się nie wytarł do takie rzeczy jak kotlety smażyłem bez tłuszczu, wiadomo sam się wytopił
WojciechW

Postautor: papuga » śr gru 04, 2013 10:50 am

raczej bez, ale to zależy od patelni, jeżeli jest porządna, to będzie można bez tłuszczu usmażyć, ja i tak często mięso, warzywa, czy ryby smaruje dobrą oliwą, ale na patelnię już nie dolewam
papuga

Postautor: Pinokio » czw gru 05, 2013 10:16 am

Ur-szula pisze:Widziałam w sklepach różne patelnie grillowe i zastanawiam się, czy faktycznie można smażyć na nich bez tłuszczu?

Też miałem teflonową patelnię grilową i całkowicie weliminowałem tłuszcz. Od czasu do czasu używam oliwy z oliwek w pojemniku z sprejem. jedno psiknięcie na patelnie i wystarcza.
Pinokio

Postautor: kornelia » pt gru 06, 2013 10:19 pm

Pinokio pisze:
Ur-szula pisze:Widziałam w sklepach różne patelnie grillowe i zastanawiam się, czy faktycznie można smażyć na nich bez tłuszczu?

Też miałem teflonową patelnię grilową i całkowicie weliminowałem tłuszcz. Od czasu do czasu używam oliwy z oliwek w pojemniku z sprejem. jedno psiknięcie na patelnie i wystarcza.

zdrowa dieta to podstawa, ja juz jakis czas uzywam tej patelni i smażąc bez tluszczu duzo lepiej sie czuje, bo nie mam niepotrzebnie obciazonego zoładka
kornelia

Postautor: Baszir » ndz gru 08, 2013 7:10 pm

A po co dodatkowo tłuszcz dodawać, w naszej diecie i tak jest jego nadmiar. Moim zdaniem lepiej zainwestować w dobrą patelnię i cieszyć się zdrowiem.
Baszir

Postautor: 2ala » sob gru 14, 2013 3:27 pm

Zdecydowanie bez, bo dodatkowy tłuszcz nie jest do niczego potrzebny. Fajnie, zę teraz pojawiłam sie alternatywa i patelnie są na najwyższym poziomie!
2ala

Postautor: Kakaroto » ndz gru 15, 2013 12:10 pm

Takie patelnie i smażenie beztłuszczowe daje szybkie efekty w postaci spadku wagi. Nie czarujmy się używamy za dużo tłuszczu, jeśli chcemy schudnąć to tylko na takiej patelni warto przyrządzać.
Kakaroto

Postautor: Pasta » czw gru 19, 2013 10:13 am

Smażenie bez tłuszczu jak najbardziej do mnei przemawia, więc kupno takiej patelni jest jak najbardziej do rozważenia, tym bardziej że kilogramy lecą do góry a do sportu nie mogę się zmobilizować.
Pasta

Postautor: Grażka » czw gru 19, 2013 4:18 pm

Jak ma się dobrą patelnię, to nie potrzeba używać tłuszczu. To jedna z zalet.
Grażka

Następna

Wróć do Patelnia grillowa